Superliga

Termín zápasov: 22.4.-4.5.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
23.05.2023 19:00 Kayman Peter Uherčík Michal Gavlák 6:1; 4:6; 6:2;
05.05.2023 13:00 Kayman Michal Macek Michal Horváth 6:1; 6:1;
12.05.2023 17:30 Kayman Jozef Prchlík Sebastian Staník 6:0; 3:6; 6:4;
28.06.2023 19:00 Kayman Štefan Vnuk Ján Lutišan 6:4; 6:3;
15.05.2023 18:00 RC Michal Bačinský Martin Hadač 6:0; 2:6; 6:4;

Termín zápasov: 5.5.-17.5.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
10.05.2023 18:00 Kayman Michal Horváth Peter Uherčík 1:6; 1:6;
21.05.2023 11:00 Kayman Michal Gavlák Sebastian Staník 6:2; 6:3;
20.05.2023 10:00 RC Michal Macek Ján Lutišan 6:1; 6:1;
05.05.2023 16:00 Kayman Jozef Prchlík Martin Hadač 6:3; 6:4;
10.08.2023 11:00 ŽU Štefan Vnuk Michal Bačinský 4:6; 6:1; 3:6;

Termín zápasov: 18.5.-30.5.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
Peter Uherčík Sebastian Staník
21.05.2023 11:00 Kayman Michal Horváth Ján Lutišan 2:6; 1:6;
19.08.2023 08:00 Kayman Michal Gavlák Martin Hadač 6:3; 4:6; 3:6;
14.06.2023 19:00 Kayman Michal Macek Michal Bačinský 6:3; 6:4;
04.07.2023 18:00 Kayman Jozef Prchlík Štefan Vnuk 3:6; 4:6;

Termín zápasov: 31.5.-12.6.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
25.05.2023 18:00 Kayman Ján Lutišan Peter Uherčík 0:6; 7:6; 2:6;
02.09.2023 11:30 ŽU Sebastian Staník Martin Hadač 0:6; 5:7;
04.06.2023 18:00 Kayman Michal Horváth Michal Bačinský 1:6; 2:6;
Michal Gavlák Štefan Vnuk
04.07.2023 18:30 Kayman Michal Macek Jozef Prchlík 6:2; 7:6;

Termín zápasov: 13.6.-25.6.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
09.05.2023 18:00 Kayman Peter Uherčík Martin Hadač 6:1; 7:5;
Ján Lutišan Michal Bačinský
14.07.2023 17:00 Kayman Sebastian Staník Štefan Vnuk 1:6; 6:4; 2:6;
27.04.2023 14:30 Kayman Michal Horváth Jozef Prchlík 0:6; 1:6;
Michal Gavlák Michal Macek

Termín zápasov: 26.6.-8.7.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
11.05.2023 18:00 Kayman Michal Bačinský Peter Uherčík 1:6; 4:6;
01.06.2023 10:00 Kayman Martin Hadač Štefan Vnuk 6:3; 3:6; 6:3;
Ján Lutišan Jozef Prchlík
Sebastian Staník Michal Macek
23.08.2023 16:00 RC Michal Horváth Michal Gavlák 2:6; 3:6;

Termín zápasov: 9.7.-21.7.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
Peter Uherčík Štefan Vnuk
Michal Bačinský Jozef Prchlík
19.06.2023 19:00 Kayman Martin Hadač Michal Macek 2:6; 6:7;
Ján Lutišan Michal Gavlák
Sebastian Staník Michal Horváth

Termín zápasov: 22.7.-3.8.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
31.07.2023 18:00 ŽU Jozef Prchlík Peter Uherčík 6:7; 6:4; 1:6;
06.07.2023 19:00 Kayman Štefan Vnuk Michal Macek 3:6; 2:6;
Michal Bačinský Michal Gavlák
30.05.2023 10:00 Kayman Martin Hadač Michal Horváth 6:1; 6:1;
28.07.2023 18:00 ŽU Ján Lutišan Sebastian Staník 1:6; 6:4; 6:3;

Termín zápasov: 4.8.-16.8.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
26.06.2023 17:00 Kayman Peter Uherčík Michal Macek 4:6; 4:6;
13.06.2023 18:00 Kayman Jozef Prchlík Michal Gavlák 6:0; 6:1;
25.06.2023 18:00 ŽU Štefan Vnuk Michal Horváth 6:0; 6:2;
01.05.2023 11:00 Kayman Michal Bačinský Sebastian Staník 6:2; 6:4;
05.07.2023 11:00 ŽU Martin Hadač Ján Lutišan 6:2; 4:6; 6:3;



Tabuľka

Por. Meno Zápasy Výhry Prehry Sety Gemy Body
1 Michal Macek 7 7 0 14:0 86:40 14
2 Peter Uherčík 7 6 1 12:5 96:56 12
3 Martin Hadač 9 5 4 11:11 102:95 11
4 Štefan Vnuk 7 4 3 10:7 82:65 10
5 Jozef Prchlík 7 4 3 9:7 79:61 9
6 Michal Bačinský 6 4 2 8:6 63:56 8
7 Michal Gavlák 5 2 3 6:6 47:53 6
8 Ján Lutišan 6 2 4 6:9 54:74 6
9 Sebastian Staník 6 0 6 3:12 48:81 3
10 Michal Horváth 8 0 8 0:16 20:96 0


ŽLTA Superliga


Predkolo štvrťfinále 10.9.-17.9.2023
14.09.2023 17:00 , RC
Ján Lutišan
3 6 6
Sebastian Staník
6 2 0
,
,
11.09.2023 17:00, RC
Michal Gavlák
2 6 6
Michal Horváth
6 4 3
Štvrťfinále 18.9.-28.9.2023
28.09.2023 17:00, RC
Michal Macek
6 6
Ján Lutišan
0 3
29.09.2023 16:00, Kayman
Štefan Vnuk
6 6
Jozef Prchlík
4 2
, Bez boja
Martin Hadač
Michal Bačinský
19.09.2023 16:30, RC
Peter Uherčík
6 6
Michal Gavlák
2 1
Semifinále 29.9.-9.10.2023
06.10.2023 15:00, Kayman
Michal Macek
6 7
Štefan Vnuk
4 5
05.10.2023 16:30, Kayman
Martin Hadač
0 1
Peter Uherčík
6 6
Finále 10.10-21.10.2023
21.10.2023 10:00, TK
Michal Macek
6 6
Peter Uherčík
2 1

21.10. sa uskutoční finálový deň s vyhodnotením a bohatým cateringom, o mieste konania budeme ešte informovať