Štvorhra 2.liga

Termín zápasov: 7.5.-18.5.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
12.05.2021 14:00 Kayman Pernica/Faith Závodský/Slovinský 6:2; 6:1;
10.05.2021 17:00 Rosinská Oravský/Trnovský Svoreň/Duriš 6:0; 4:6; 6:2;
18.05.2021 20:00 KnM Dobšovič/Štefun Prišč/Bazger 1:6; 0:6;
06.06.2021 10:00 Kayman Jarab/Soukup Majcher/Belák 2:6; 6:2; 6:3;

Termín zápasov: 19.5.-30.5.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
26.05.2021 16:00 ŽU Pernica/Faith Kováč/Michalovič 6:7; 6:2; 3:6;
04.06.2021 19:00 Kayman Prišč/Bazger Majcher/Belák 6:4; 7:5;
21.05.2021 17:30 Kayman Svoreň/Duriš Jarab/Soukup 2:6; 4:6;
04.06.2021 19:00 Kayman Oravský/Trnovský Dobšovič/Štefun 6:2; 6:3;

Termín zápasov: 31.5.-11.6.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
08.09.2021 17:00 Rosinská Pernica/Faith Svoreň/Duriš 6:1; 6:3;
06.09.2021 18:00 Kayman Závodský/Slovinský Prišč/Bazger 7:6; 7:6;
31.05.2021 16:00 ŽU Oravský/Trnovský Kováč/Michalovič 3:6; 2:6;
16.06.2021 17:00 Rosinská Dobšovič/Štefun Majcher/Belák 4:6; 0:6;

Termín zápasov: 12.6.-23.6.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
27.07.2021 17:00 Kayman Pernica/Faith Oravský/Trnovský 6:4; 6:2;
11.08.2021 17:00 Kayman Dobšovič/Štefun Závodský/Slovinský 0:6; 0:6;
20.06.2021 09:00 Kayman Jarab/Soukup Prišč/Bazger 6:7; 5:7;
28.06.2021 19:00 Kayman Majcher/Belák Kováč/Michalovič 6:7; 0:6;

Termín zápasov: 24.6.-5.7.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
28.07.2021 18:00 Kayman Pernica/Faith Prišč/Bazger 6:7; 4:6;
30.07.2021 18:00 ŽU Svoreň/Duriš Kováč/Michalovič 0:6; 1:6;
18.08.2021 19:00 Kayman Závodský/Slovinský Majcher/Belák 6:2; 6:1;
08.06.2021 17:00 Kayman Oravský/Trnovský Jarab/Soukup 6:3; 2:6; 4:6;

Termín zápasov: 6.7.-17.7.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
11.09.2021 10:00 Rosinská Jarab/Soukup Dobšovič/Štefun 6:2; 6:2;
23.08.2021 18:00 Kayman Majcher/Belák Oravský/Trnovský 6:7; 3:6;
05.07.2021 15:00 ŽU Kováč/Michalovič Závodský/Slovinský 6:7; 4:6;
11.08.2021 19:00 Kayman Prišč/Bazger Svoreň/Duriš 6:0; 6:2;

Termín zápasov: 18.7.-29.7.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
25.08.2021 17:00 Rosinská Pernica/Faith Jarab/Soukup 6:4; 7:5;
25.08.2021 14:00 ŽU Kováč/Michalovič Dobšovič/Štefun 6:0; 6:0;
18.08.2021 18:00 Kayman Prišč/Bazger Oravský/Trnovský 5:7; 0:6;
12.06.2021 08:30 Kayman Svoreň/Duriš Závodský/Slovinský 3:6; 1:6;

Termín zápasov: 30.7.-10.8.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
21.07.2021 17:30 Kayman Kováč/Michalovič Prišč/Bazger 6:1; 7:6;
13.08.2021 17:00 Kayman Pernica/Faith Dobšovič/Štefun 6:0; 6:0;
28.08.2021 09:30 Kayman Jarab/Soukup Závodský/Slovinský 2:6; 1:6;
20.08.2021 18:00 Kayman Majcher/Belák Svoreň/Duriš 6:2; 6:4;

Termín zápasov: 11.8.-22.8.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
09.08.2021 19:00 Kayman Pernica/Faith Majcher/Belák 6:1; 6:2;
11.09.2021 11:45 ŽU Kováč/Michalovič Jarab/Soukup 6:2; 3:6; 5:7;
18.08.2021 18:30 Rosinská Svoreň/Duriš Dobšovič/Štefun 4:6; 6:4; 6:0;
15.06.2021 18:00 Kayman Závodský/Slovinský Oravský/Trnovský 4:6; 6:0; 6:1;



Tabuľka

Por. Meno Zápasy Výhry Prehry Sety Gemy Body
1 Závodský/Slovinský 8 7 1 14:3 94:51 20
2 Pernica/Faith 8 6 2 13:4 98:53 19
3 Kováč/Michalovič 8 6 2 13:5 101:62 18
4 Prišč/Bazger 8 5 3 10:6 88:73 15
5 Oravský/Trnovský 8 4 4 10:9 84:82 13
6 Jarab/Soukup 8 5 3 10:9 91:86 12
7 Majcher/Belák 8 2 6 5:12 65:87 7
8 Svoreň/Duriš 8 1 7 3:15 47:98 3
9 Dobšovič/Štefun 8 0 8 1:16 24:100 1


ŽLTA 250 2.Liga vo štvorhre


Štvrťfinále
15.09.2021 16:00, Kayman
Závodský/Slovinský
6 7
Svoreň/Duriš
1 5
, Bez boja
Prišč/Bazger
Oravský/Trnovský
19.09.2021 09:00, ŽU
Kováč/Michalovič
6 6 6
Jarab/Soukup
0 7 3
20.09.2021 17:00, KNM
Pernica/Faith
7 7
Majcher/Belák
6 6
Semifinále
, Bez boja
Závodský/Slovinský
Prišč/Bazger
,
Kováč/Michalovič
Pernica/Faith
Finále
,
Prišč/Bazger