1.liga

Termín zápasov: 7.5.-14.5.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
20.05.2021 13:00 Kayman Peter Jarab Jakub Papuča 6:3; 6:2;
Tomáš Hládek František Oravský
10.05.2021 19:00 Kayman Ján Lutišan Michal Bačinský 0:6; 3:6;
Juraj Bielik Radoslav Závodský
Vladimír Šlachta Matej Bezdeda
Michal Kováč Michal Franek
28.05.2021 09:00 ŽU Jozef Žitňák Ján Čaplovič 2:6; 6:7;

Termín zápasov: 15.5.-22.5.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
22.05.2021 09:00 Kayman Peter Jarab Juraj Bielik 6:4; 3:6; 2:6;
Vladimír Šlachta Ján Lutišan
Michal Kováč Tomáš Hládek
30.05.2021 16:30 ŽU Jozef Žitňák Jakub Papuča 6:4; 6:3;
24.05.2021 09:00 Kayman Ján Čaplovič František Oravský 7:5; 6:3;
05.06.2021 18:00 ŽU Michal Franek Michal Bačinský 4:6; 6:3; 1:6;
Matej Bezdeda Radoslav Závodský

Termín zápasov: 23.5.-30.5.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
07.06.2021 17:00 Kayman Peter Jarab František Oravský 6:1; 6:2;
13.07.2021 16:00 ŽU Jakub Papuča Michal Bačinský 1:6; 1:6;
Tomáš Hládek Radoslav Závodský
09.08.2021 16:00 ŽU Ján Lutišan Matej Bezdeda 6:2; 6:0;
03.08.2021 19:00 Kayman Juraj Bielik Michal Franek 6:3; 2:6; 2:6;
03.06.2021 15:00 ŽU Vladimír Šlachta Ján Čaplovič 1:6; 0:6;
Michal Kováč Jozef Žitňák

Termín zápasov: 31.5.-7.6.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
08.06.2021 08:00 Kayman Peter Jarab Michal Franek 2:6; 4:6;
Matej Bezdeda Ján Čaplovič
03.06.2021 10:00 Kayman Radoslav Závodský Jozef Žitňák 6:4; 6:7; 4:6;
Michal Bačinský Michal Kováč
František Oravský Vladimír Šlachta
21.07.2021 16:00 Rosinská Jakub Papuča Juraj Bielik 1:6; 6:2; 6:3;
Tomáš Hládek Ján Lutišan

Termín zápasov: 8.6.-15.6.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
Peter Jarab Radoslav Závodský
Michal Bačinský Matej Bezdeda
01.06.2021 18:00 ŽU František Oravský Michal Franek 1:6; 1:6;
19.08.2021 15:00 ŽU Jakub Papuča Ján Čaplovič 4:6; 4:6;
Tomáš Hládek Jozef Žitňák
Ján Lutišan Michal Kováč
25.06.2021 19:00 Kayman Juraj Bielik Vladimír Šlachta 6:1; 6:4;

Termín zápasov: 16.6.-23.6.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
Peter Jarab Tomáš Hládek
11.08.2021 16:00 ŽU Ján Lutišan Jakub Papuča 6:1; 7:6;
28.06.2021 17:30 Kayman Juraj Bielik František Oravský 4:6; 6:4; 0:6;
Vladimír Šlachta Michal Bačinský
Michal Kováč Radoslav Závodský
Jozef Žitňák Matej Bezdeda
26.05.2021 11:00 Kayman Ján Čaplovič Michal Franek 6:4; 3:6; 2:6;

Termín zápasov: 24.6.-1.7.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
23.07.2021 15:30 Rosinská Peter Jarab Matej Bezdeda 6:4; 6:2;
Radoslav Závodský Michal Franek
Michal Bačinský Ján Čaplovič
František Oravský Jozef Žitňák
Jakub Papuča Michal Kováč
Tomáš Hládek Vladimír Šlachta
08.06.2021 19:00 Kayman Ján Lutišan Juraj Bielik 6:2; 6:0;

Termín zápasov: 2.7.-9.7.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
Peter Jarab Michal Bačinský
František Oravský Radoslav Závodský
04.09.2021 12:00 ŽU Jakub Papuča Matej Bezdeda 6:1; 6:3;
Tomáš Hládek Michal Franek
11.06.2021 19:00 Rosinská Ján Lutišan Ján Čaplovič 6:3; 6:4;
11.06.2021 12:00 ŽU Juraj Bielik Jozef Žitňák 2:6; 2:6;
Vladimír Šlachta Michal Kováč

Termín zápasov: 10.7.-17.7.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
Peter Jarab Jozef Žitňák
Ján Čaplovič Michal Kováč
30.07.2021 18:00 ŽU Michal Franek Vladimír Šlachta 6:2; 6:2;
13.09.2021 16:00 ŽU Matej Bezdeda Juraj Bielik 1:6; 6:7;
Radoslav Závodský Ján Lutišan
Michal Bačinský Tomáš Hládek
04.08.2021 14:00 Kayman František Oravský Jakub Papuča 7:6; 3:6; 7:5;

Termín zápasov: 18.7.-25.7.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
Peter Jarab Vladimír Šlachta
Michal Kováč Juraj Bielik
26.06.2021 17:00 ŽU Jozef Žitňák Ján Lutišan 4:6; 5:7;
Ján Čaplovič Tomáš Hládek
11.06.2021 18:00 ŽU Michal Franek Jakub Papuča 6:3; 6:3;
28.07.2021 16:00 ŽU Matej Bezdeda František Oravský 1:6; 5:7;
Radoslav Závodský Michal Bačinský

Termín zápasov: 26.7.-2.8.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
Peter Jarab Michal Kováč
20.06.2021 19:00 ŽU Jozef Žitňák Vladimír Šlachta 6:2; 6:0;
09.08.2021 18:00 Rosinská Ján Čaplovič Juraj Bielik 6:4; 3:6; 6:1;
19.06.2021 18:30 ŽU Michal Franek Ján Lutišan 6:0; 6:4;
Matej Bezdeda Tomáš Hládek
Radoslav Závodský Jakub Papuča
05.07.2021 08:30 Kayman Michal Bačinský František Oravský 6:1; 6:0;

Termín zápasov: 3.8.-10.8.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
26.06.2021 19:00 Kayman Peter Jarab Ján Lutišan 5:7; 0:6;
Juraj Bielik Tomáš Hládek
Vladimír Šlachta Jakub Papuča
Michal Kováč František Oravský
27.06.2021 17:00 ŽU Jozef Žitňák Michal Bačinský 2:6; 3:6;
Ján Čaplovič Radoslav Závodský
11.07.2021 09:00 ŽU Michal Franek Matej Bezdeda 6:3; 6:3;

Termín zápasov: 11.8.-18.8.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
Peter Jarab Ján Čaplovič
15.05.2021 17:00 ŽU Michal Franek Jozef Žitňák 6:1; 6:3;
Matej Bezdeda Michal Kováč
Radoslav Závodský Vladimír Šlachta
01.09.2021 17:00 Rosinská Michal Bačinský Juraj Bielik 6:1; 6:4;
09.08.2021 18:00 Rosinská František Oravský Ján Lutišan 0:6; 3:6;
Jakub Papuča Tomáš Hládek



Tabuľka

Por. Meno Zápasy Výhry Prehry Sety Gemy Body
1 Michal Franek 10 9 1 19:4 126:68 26
2 Ján Lutišan 9 7 2 14:4 94:59 21
3 Michal Bačinský 6 6 0 12:1 75:27 17
4 Ján Čaplovič 7 5 2 11:5 83:64 15
5 Juraj Bielik 10 3 7 10:15 94:118 12
6 Jozef Žitňák 8 4 4 8:9 79:79 11
7 Peter Jarab 6 3 3 7:6 58:55 10
8 František Oravský 8 3 5 6:12 63:94 7
9 Jakub Papuča 9 2 7 5:15 77:105 6
10 Radoslav Závodský 1 0 1 1:2 16:17 1
11 Tomáš Hládek 0 0 0 0:0 0:0 0
12 Michal Kováč 0 0 0 0:0 0:0 0
13 Vladimír Šlachta 4 0 4 0:8 12:48 0
14 Matej Bezdeda 6 0 6 0:12 31:74 0

*Tomáš Hládek a Michal Kováč odstúpili, ich záapasy boli anulované



ŽLTA 500 1.Liga


Predkolo štvrťfinále
, Bez boja
František Oravský
Jakub Papuča
,
Juraj Bielik
Matej Bezdeda
,
Jozef Žitňák
Vladimír Šlachta
,
Peter Jarab
Radoslav Závodský
Štvrťfinále
,
Michal Franek
Jakub Papuča
,
Ján Čaplovič
,
Michal Bačinský
,
Ján Lutišan
Semifinále
,
,
Finále
,