Extraliga

Termín zápasov:11.4.-20.4.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
28.04.2022 16:00 ŽU Martin Kováč Maroš Muráň 6:2; 6:3;
23.08.2022 18:30 Kayman Michal Bačinský Ján Lutišan 6:1; 6:4;
Jozef Šupica Ivan Šimček
08.05.2022 10:00 ŽU Peter Boháč Jozef Žitňák 2:6; 4:6;
Tomáš Dikoš Michal Krško
19.04.2022 11:00 Kayman Michal Smatana Michal Franek 1:6; 4:6;

Termín zápasov: 21.4.-30.4.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
03.06.2022 18:30 Kayman Martin Kováč Tomáš Dikoš 6:2; 4:6; 6:3;
28.08.2022 18:00 RC Michal Smatana Peter Boháč 4:6; 2:6;
28.05.2022 17:00 ŽU Michal Franek Jozef Šupica 6:4; 3:6; 6:7;
17.06.2022 13:00 Kayman Michal Krško Michal Bačinský 3:6; 1:6;
15.06.2022 17:00 ŽU Jozef Žitňák Maroš Muráň 7:6; 6:1;
Ivan Šimček Ján Lutišan

Termín zápasov: 1.5.-10.5.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
21.07.2022 16:00 Kayman Martin Kováč Michal Bačinský 1:6; 3:6;
08.06.2022 17:00 Kayman Jozef Šupica Maroš Muráň 5:7; 6:7;
Peter Boháč Ján Lutišan
Tomáš Dikoš Ivan Šimček
Michal Smatana Jozef Žitňák
17.07.2022 08:00 ŽU Michal Franek Michal Krško 7:6; 7:6;

Termín zápasov: 11.5.-21.5.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
03.08.2022 16:00 Kayman Martin Kováč Jozef Žitňák 7:5; 6:3;
Ivan Šimček Michal Krško
04.06.2022 18:00 ŽU Ján Lutišan Michal Franek 6:1; 1:6; 3:6;
10.08.2022 18:00 RC Maroš Muráň Michal Smatana 3:6; 4:6;
28.04.2022 10:00 Kayman Michal Bačinský Tomáš Dikoš 6:1; 6:3;
12.06.2022 17:00 Terchová Jozef Šupica Peter Boháč 6:0; 6:4;

Termín zápasov: 22.5.-1.6.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
11.05.2022 15:00 Kayman Martin Kováč Jozef Šupica 6:3; 7:5;
19.06.2022 10:00 ŽU Peter Boháč Michal Bačinský 0:6; 3:6;
01.08.2022 18:00 RC Tomáš Dikoš Maroš Muráň 6:4; 7:6;
27.05.2022 18:30 Kayman Michal Smatana Ján Lutišan 3:6; 0:6;
Michal Franek Ivan Šimček
31.05.2022 15:00 Kayman Michal Krško Jozef Žitňák 2:6; 3:6;

Termín zápasov: 2.6.-12.6.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
Martin Kováč Ivan Šimček
24.05.2022 12:30 Kayman Ján Lutišan Jozef Žitňák 6:3; 6:3;
22.08.2022 17:00 RC Maroš Muráň Michal Krško 6:2; 6:2;
21.06.2022 08:00 Kayman Michal Bačinský Michal Franek 6:1; 6:3;
Jozef Šupica Michal Smatana
01.08.2022 18:35 RC Peter Boháč Tomáš Dikoš 5:7; 6:4; 1:6;

Termín zápasov: 13.6.-23.6.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
28.08.2022 16:00 RC Martin Kováč Michal Smatana 6:1; 6:4;
10.08.2022 09:00 ŽU Michal Franek Tomáš Dikoš 6:3; 7:5;
25.08.2022 17:00 RC Michal Krško Peter Boháč 6:1; 7:5;
13.05.2022 10:00 ŽU Jozef Žitňák Jozef Šupica 7:6; 4:6; 7:5;
Ivan Šimček Michal Bačinský
24.08.2022 18:15 Kayman Ján Lutišan Maroš Muráň 1:6; 5:7;

Termín zápasov: 24.6.-4.7.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
15.06.2022 17:00 Kayman Martin Kováč Ján Lutišan 3:6; 3:6;
Maroš Muráň Ivan Šimček
18.05.2022 10:00 Kayman Michal Bačinský Jozef Žitňák 6:3; 6:2;
22.06.2022 15:00 Kayman Jozef Šupica Michal Krško 7:5; 6:4;
15.05.2022 10:00 ŽU Peter Boháč Michal Franek 5:7; 3:6;
29.04.2022 09:00 Kayman Tomáš Dikoš Michal Smatana 6:2; 7:5;

Termín zápasov: 5.7.-15.7.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
22.06.2022 18:00 ŽU Martin Kováč Michal Franek 5:7; 2:6;
15.08.2022 17:30 RC Michal Krško Michal Smatana 6:7; 3:6;
22.05.2022 11:30 Kayman Jozef Žitňák Tomáš Dikoš 6:2; 6:4;
Ivan Šimček Peter Boháč
10.06.2022 16:30 Kayman Ján Lutišan Jozef Šupica 7:5; 2:6; 5:7;
10.05.2022 09:00 Kayman Maroš Muráň Michal Bačinský 3:6; 4:6;

Termín zápasov: 16.7.-26.7.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
10.08.2022 16:00 Kayman Martin Kováč Peter Boháč 6:2; 6:0;
23.05.2022 12:30 Kayman Tomáš Dikoš Jozef Šupica 2:6; 6:7;
26.04.2022 13:00 Kayman Michal Smatana Michal Bačinský 3:6; 6:7;
19.05.2022 09:00 Kayman Michal Franek Maroš Muráň 6:3; 6:2;
19.08.2022 14:00 RC Michal Krško Ján Lutišan 2:6; 6:3; 2:6;
Jozef Žitňák Ivan Šimček

Termín zápasov: 27.7.-6.8.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
17.08.2022 16:00 Kayman Martin Kováč Michal Krško 6:1; 6:3;
10.05.2022 10:00 Kayman Jozef Žitňák Michal Franek 6:4; 7:6;
Ivan Šimček Michal Smatana
11.05.2022 10:00 Kayman Ján Lutišan Tomáš Dikoš 7:6; 6:2;
08.08.2022 18:30 Terchová Maroš Muráň Peter Boháč 6:4; 6:4;
22.05.2022 10:00 Kayman Michal Bačinský Jozef Šupica 6:0; 6:2;



Tabuľka

Por. Meno Zápasy Výhry Prehry Sety Gemy Body
1 Michal Bačinský 10 10 0 20:0 121:47 30
2 Michal Franek 10 7 3 15:7 119:97 21
3 Martin Kováč 10 7 3 14:7 107:80 20
4 Jozef Žitňák 9 6 3 12:7 99:88 17
5 Ján Lutišan 9 5 4 12:9 99:89 16
6 Jozef Šupica 9 5 4 11:10 111:107 14
7 Maroš Muráň 10 4 6 8:12 92:103 12
8 Tomáš Dikoš 9 3 6 7:13 88:108 9
9 Michal Smatana 8 2 6 4:12 60:90 6
10 Michal Krško 9 1 8 3:16 70:109 4
11 Peter Boháč 9 1 8 3:16 61:109 4
12 Ivan Šimček 0 0 0 0:0 0:0 0

*Ivan Šimček odstúpil, jeho zápasy boli anulované



ŽLTA 500 Extraliga


Predkolo štvrťfinále 5.9.-14.9.2022
09.09.2022 17:00 , RC
Tomáš Dikoš
6 6
Michal Smatana
4 3
, Bez boja
Ján Lutišan
Ivan Šimček
15.06.2022 16:00, KNM
Jozef Šupica
4 6 6
Peter Boháč
6 0 1
,
Maroš Muráň
Michal Krško
Štvrťfinále 15.9.-24.9.2022
,
Michal Bačinský
Tomáš Dikoš
,
Jozef Žitňák
Ján Lutišan
,
Martin Kováč
Jozef Šupica
,
Michal Franek
Semifinále 25.9.-4.10.2022
,
,
Finále 5.10-15.10.2022
,

15.10. sa v Kayman klube uskutoční finálový deň s vyhodnotením a bohatým cateringom