Extraliga

Termín zápasov:22.4.-30.4.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
01.05.2023 10:00 Kayman Miroslav Kardoš Juraj Bielik 3:6; 6:3; 6:4;
25.08.2023 17:00 Terchová Maroš Muráň Jozef Rybár 3:6; 6:3; 6:7;
01.05.2023 17:00 Trenčianske Teplice Jozef Šupica Ivan Kolačan 6:2; 6:3;
05.05.2023 18:00 ŽU Tomáš Dikoš Andrej Káčerik 6:7; 6:1; 6:2;
05.05.2023 00:00 Kayman Jozef Žitňák Michal Krško 7:5; 7:5;
01.05.2023 10:00 ŽU Michal Franek Roman Urban 6:1; 6:2;

Termín zápasov: 1.5.-10.5.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
19.05.2023 18:00 ŽU Juraj Bielik Michal Franek 6:7; 2:6;
08.05.2023 10:00 Kayman Miroslav Kardoš Ivan Kolačan 6:2; 6:2;
23.05.2023 08:30 Kayman Maroš Muráň Andrej Káčerik 6:3; 6:0;
04.07.2023 15:00 Kayman Jozef Šupica Michal Krško 6:4; 7:5;
Tomáš Dikoš Jozef Žitňák
20.08.2023 09:00 Kayman Roman Urban Jozef Rybár 2:6; 5:7;

Termín zápasov: 11.5.-20.5.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
13.05.2023 16:00 ŽU Michal Franek Jozef Rybár 6:1; 7:5;
13.05.2023 09:00 Kayman Juraj Bielik Ivan Kolačan 6:1; 6:2;
24.05.2023 18:00 ŽU Miroslav Kardoš Michal Krško 6:4; 6:7; 6:7;
27.07.2023 18:00 TK ZA Maroš Muráň Jozef Žitňák 3:6; 1:6;
10.05.2023 15:00 Trenčianske Teplice Jozef Šupica Tomáš Dikoš 3:6; 6:4; 4:6;
25.05.2023 16:00 Kayman Roman Urban Andrej Káčerik 6:7; 6:3; 6:4;

Termín zápasov: 21.5.-30.5.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
07.05.2023 11:30 ŽU Ivan Kolačan Michal Franek 1:6; 1:6;
19.08.2023 16:00 Kayman Jozef Rybár Andrej Káčerik 6:4; 6:2;
29.08.2023 08:00 RC Juraj Bielik Michal Krško 6:4; 6:1;
07.09.2023 08:00 RC Miroslav Kardoš Tomáš Dikoš 2:6; 0:6;
28.06.2023 18:00 RC Maroš Muráň Jozef Šupica 6:4; 6:4;
05.07.2023 10:00 Kayman Roman Urban Jozef Žitňák 4:6; 4:6;

Termín zápasov: 1.6.-10.6.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
11.05.2023 00:00 ŽU Michal Franek Andrej Káčerik 6:2; 6:2;
21.07.2023 18:00 ŽU Ivan Kolačan Michal Krško 7:5; 5:7; 2:6;
17.06.2023 17:00 Kayman Jozef Rybár Jozef Žitňák 4:6; 3:6;
25.08.2023 18:00 Kayman Juraj Bielik Tomáš Dikoš 2:6; 3:6;
01.09.2023 08:30 RC Miroslav Kardoš Maroš Muráň 6:7; 6:2; 6:1;
14.08.2023 09:00 Kayman Roman Urban Jozef Šupica 2:6; 1:6;

Termín zápasov: 11.6.-20.6.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
07.07.2023 18:00 ŽU Michal Krško Michal Franek 1:6; 4:6;
16.07.2023 19:00 Kayman Andrej Káčerik Jozef Žitňák 1:6; 3:6;
27.08.2023 17:00 Kayman Ivan Kolačan Tomáš Dikoš 4:6; 4:6;
23.06.2023 17:00 Terchová Jozef Rybár Jozef Šupica 5:7; 3:6;
02.08.2023 16:00 RC Juraj Bielik Maroš Muráň 7:5; 1:6; 4:6;
22.05.2023 00:00 Kayman Roman Urban Miroslav Kardoš 4:6; 1:6;

Termín zápasov: 21.6.-30.6.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
04.06.2023 09:00 ŽU Michal Franek Jozef Žitňák 7:5; 6:4;
Michal Krško Tomáš Dikoš
08.05.2023 13:00 Kayman Andrej Káčerik Jozef Šupica 0:6; 1:6;
15.08.2023 18:00 RC Ivan Kolačan Maroš Muráň 1:6; 1:6;
29.07.2023 08:00 Kayman Jozef Rybár Miroslav Kardoš 7:5; 3:6; 6:4;
02.07.2023 08:00 RC Juraj Bielik Roman Urban 6:0; 6:2;

Termín zápasov: 1.7.-11.7.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
19.06.2023 18:00 ŽU Tomáš Dikoš Michal Franek 6:7; 1:6;
12.07.2023 10:00 Kayman Jozef Žitňák Jozef Šupica 6:3; 6:1;
Michal Krško Maroš Muráň
19.05.2023 13:00 Kayman Andrej Káčerik Miroslav Kardoš 3:6; 2:6;
01.09.2023 17:00 RC Jozef Rybár Juraj Bielik 7:6; 0:6; 6:7;
04.06.2023 12:00 Kayman Ivan Kolačan Roman Urban 4:6; 7:5; 6:4;

Termín zápasov: 12.7.-22.7.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
23.08.2023 15:00 Kayman Michal Franek Jozef Šupica 6:2; 4:6; 6:1;
27.08.2023 15:00 Kayman Tomáš Dikoš Maroš Muráň 4:6; 6:7;
10.05.2023 10:00 Kayman Jozef Žitňák Miroslav Kardoš 6:3; 6:4;
16.06.2023 17:00 Kayman Andrej Káčerik Juraj Bielik 0:6; 3:6;
13.08.2023 17:00 Kayman Ivan Kolačan Jozef Rybár 2:6; 4:6;
17.08.2023 17:00 Kayman Michal Krško Roman Urban 6:0; 6:3;

Termín zápasov: 23.7.-2.8.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
17.06.2023 17:00 ŽU Maroš Muráň Michal Franek 4:6; 5:7;
09.05.2023 13:00 Kayman Jozef Šupica Miroslav Kardoš 6:1; 7:5;
25.05.2023 10:00 Kayman Jozef Žitňák Juraj Bielik 6:4; 6:2;
Michal Krško Jozef Rybár
29.07.2023 10:00 Kayman Andrej Káčerik Ivan Kolačan 3:6; 4:6;
Tomáš Dikoš Roman Urban

Termín zápasov: 3.8.-13.8.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
28.05.2023 18:00 ŽU Michal Franek Miroslav Kardoš 6:4; 6:2;
27.07.2023 14:00 Kayman Jozef Šupica Juraj Bielik 7:6; 6:2; 3:6;
26.05.2023 15:30 Kayman Tomáš Dikoš Jozef Rybár 6:2; 6:4;
25.06.2023 15:00 Kayman Jozef Žitňák Ivan Kolačan 6:1; 6:0;
11.08.2023 10:00 ŽU Michal Krško Andrej Káčerik 6:2; 6:1;
Maroš Muráň Roman Urban



Tabuľka

Por. Meno Zápasy Výhry Prehry Sety Gemy Body
1 Michal Franek 11 11 0 22:1 141:68 22
2 Jozef Žitňák 10 9 1 18:2 119:64 18
3 Jozef Šupica 11 7 4 16:9 125:102 16
4 Juraj Bielik 11 5 6 13:13 125:111 13
5 Tomáš Dikoš 8 6 2 12:6 99:70 12
6 Maroš Muráň 9 5 4 12:9 104:94 12
7 Miroslav Kardoš 11 5 6 12:14 123:120 12
8 Jozef Rybár 10 5 5 11:12 109:118 11
9 Michal Krško 8 4 4 8:10 89:89 8
10 Ivan Kolačan 11 2 9 5:19 74:136 5
11 Roman Urban 9 1 8 3:17 64:116 3
12 Andrej Káčerik 11 0 11 2:22 60:144 2


ŽLTA Extraliga


Predkolo štvrťfinále 10.9.-17.9.2023
27.09.2023 16:00 , RC
Jozef Rybár
2 1
Michal Krško
6 6
12.09.2023 09:00, Kayman
Maroš Muráň
6 6
Andrej Káčerik
0 1
20.09.2023 16:00, ŽU
Tomáš Dikoš
6 6
Roman Urban
2 3
24.09.2023 16:00, RC
Miroslav Kardoš
7 6
Ivan Kolačan
5 1
Štvrťfinále 18.9.-28.9.2023
08.10.2023 14:00, ŽU
Michal Franek
2 6 6
Michal Krško
6 4 2
24.09.2023 15:00, RC
Juraj Bielik
3 1
Maroš Muráň
6 6
25.09.2023 13:00, Kayman
Jozef Šupica
4 7 7
Tomáš Dikoš
6 6 5
27.09.2023 10:00, ŽU
Jozef Žitňák
6 6
Miroslav Kardoš
3 3
Semifinále 29.9.-9.10.2023
14.10.2023 10:00, ŽU
Michal Franek
2 6 6
Maroš Muráň
6 0 0
04.10.2023 00:00, Kayman
Jozef Šupica
6 1 1
Jozef Žitňák
3 6 6
Finále 10.10-21.10.2023
29.10.2023 00:00, TK
Michal Franek
6 3 6
Jozef Žitňák
4 6 0

21.10. sa uskutoční finálový deň s vyhodnotením a bohatým cateringom, o mieste konania budeme ešte informovať