2.liga Skupina B

Termín zápasov: 22.4.-30.4.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
21.05.2023 00:00 Kayman Roman Majtan Peter Ondoš 3:6; 4:6;
28.06.2023 10:00 Kayman Patrik Glezl Dávid Figura 7:5; 3:6; 4:6;
26.04.2023 18:00 Kayman Radek Procházka Oliver Maník 6:0; 6:0;
30.04.2023 15:00 ŽU Marián Jantošík Jaroslav Habáň 6:3; 6:3;
05.05.2023 14:00 Kayman Peter Somorovský Branislav Kováčik 7:6; 7:5;
Richard Gróf Stanislav Janík

Termín zápasov: 1.5.-9.5.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
01.05.2023 15:00 Kayman Peter Ondoš Vladimír Škopík 6:3; 6:4;
19.05.2023 15:00 Kayman Roman Majtan Oliver Maník 6:2; 6:0;
19.07.2023 19:00 RC Patrik Glezl Jaroslav Habáň 1:6; 6:3; 7:6;
04.05.2023 18:00 RC Radek Procházka Branislav Kováčik 6:0; 6:1;
06.05.2023 10:00 ŽU Marián Jantošík Stanislav Janík 3:6; 6:3; 5:7;
Peter Somorovský Richard Gróf

Termín zápasov: 10.5.-18.5.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
12.05.2023 18:00 RC Vladimír Škopík Dávid Figura 6:1; 6:4;
08.05.2023 11:00 Kayman Peter Ondoš Oliver Maník 6:1; 6:0;
14.08.2023 09:00 Kayman Roman Majtan Branislav Kováčik 4:6; 6:0; 6:3;
26.06.2023 18:00 ŽU Patrik Glezl Stanislav Janík 3:6; 3:6;
ŽU Radek Procházka Richard Gróf
27.05.2023 11:00 RC Marián Jantošík Peter Somorovský 3:6; 6:4; 6:4;

Termín zápasov: 19.5.-27.5.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
18.07.2023 19:00 Kayman Oliver Maník Vladimír Škopík 1:6; 2:6;
05.05.2023 15:00 Kayman Dávid Figura Jaroslav Habáň 4:6; 2:6;
08.05.2023 18:00 Kayman Peter Ondoš Branislav Kováčik 6:2; 6:3;
Roman Majtan Richard Gróf
10.08.2023 16:00 Kayman Patrik Glezl Peter Somorovský 3:6; 2:6;
08.05.2023 18:00 ŽU Radek Procházka Marián Jantošík 6:2; 6:1;

Termín zápasov: 28.5.-5.6.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
08.05.2023 10:00 Kayman Vladimír Škopík Jaroslav Habáň 6:2; 6:3;
11.07.2023 18:00 Kayman Oliver Maník Branislav Kováčik 3:6; 6:2; 4:6;
22.06.2023 17:00 RC Dávid Figura Stanislav Janík 3:6; 3:6;
Peter Ondoš Richard Gróf
22.05.2023 10:00 Kayman Roman Majtan Marián Jantošík 6:3; 7:6;
11.06.2023 12:00 Kayman Patrik Glezl Radek Procházka 1:6; 1:6;

Termín zápasov: 6.6.-14.6.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
18.08.2023 18:00 Kayman Branislav Kováčik Vladimír Škopík 2:6; 6:3; 6:4;
30.05.2023 18:30 RC Jaroslav Habáň Stanislav Janík 4:6; 5:7;
Oliver Maník Richard Gróf
25.05.2023 16:00 RC Dávid Figura Peter Somorovský 2:6; 4:6;
25.06.2023 09:00 RC Peter Ondoš Marián Jantošík 6:3; 4:6; 1:6;
04.07.2023 11:00 Kayman Roman Majtan Patrik Glezl 6:3; 6:3;

Termín zápasov: 15.6.-23.6.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
03.08.2023 18:00 RC Vladimír Škopík Stanislav Janík 4:6; 2:6;
Branislav Kováčik Richard Gróf
30.08.2023 16:00 Kayman Jaroslav Habáň Peter Somorovský 1:6; 1:6;
20.08.2023 08:30 Kayman Oliver Maník Marián Jantošík 0:6; 2:6;
19.05.2023 19:00 Kayman Dávid Figura Radek Procházka 2:6; 0:6;
30.05.2023 08:30 Kayman Peter Ondoš Patrik Glezl 6:0; 7:6;

Termín zápasov: 24.6.-2.7.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
Richard Gróf Vladimír Škopík
23.05.2023 13:00 RC Stanislav Janík Peter Somorovský 3:6; 6:3; 6:4;
04.09.2023 16:00 Kayman Branislav Kováčik Marián Jantošík 5:7; 7:6; 5:7;
30.08.2023 18:00 ŽU Jaroslav Habáň Radek Procházka 0:6; 0:6;
22.08.2023 15:00 Kayman Oliver Maník Patrik Glezl 0:6; 1:6;
20.05.2023 11:30 RC Dávid Figura Roman Majtan 2:6; 2:6;

Termín zápasov: 3.7.-11.7.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
29.06.2023 17:30 RC Vladimír Škopík Peter Somorovský 6:2; 1:6; 0:6;
Richard Gróf Marián Jantošík
09.08.2023 19:00 KNM Stanislav Janík Radek Procházka 1:6; 0:6;
10.05.2023 11:00 Kayman Branislav Kováčik Patrik Glezl 7:6; 6:3;
27.05.2023 17:00 Kayman Jaroslav Habáň Roman Majtan 6:4; 5:7; 3:6;
22.05.2023 08:00 Kayman Dávid Figura Peter Ondoš 2:6; 4:6;

Termín zápasov: 12.7.-20.7.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
09.07.2023 18:00 Kayman Marián Jantošík Vladimír Škopík 7:5; 4:6; 6:3;
15.06.2023 17:00 RC Peter Somorovský Radek Procházka 1:6; 1:6;
Richard Gróf Patrik Glezl
25.08.2023 09:00 Kayman Stanislav Janík Roman Majtan 2:6; 1:6;
14.05.2023 08:00 Kayman Jaroslav Habáň Peter Ondoš 3:6; 4:6;
04.07.2023 19:00 Kayman Oliver Maník Dávid Figura 1:6; 4:6;

Termín zápasov: 21.7.-29.7.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
20.06.2023 19:00 RC Vladimír Škopík Radek Procházka 1:6; 0:6;
07.06.2023 09:00 Kayman Marián Jantošík Patrik Glezl 6:2; 6:2;
11.08.2023 11:00 Kayman Peter Somorovský Roman Majtan 6:1; 6:1;
21.06.2023 07:30 RC Stanislav Janík Peter Ondoš 1:6; 2:6;
04.09.2023 15:00 Kayman Branislav Kováčik Dávid Figura 4:6; 6:4; 5:7;
12.05.2023 18:00 RC Jaroslav Habáň Oliver Maník 6:1; 6:4;

Termín zápasov: 30.7.-7.8.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
23.08.2023 18:00 RC Patrik Glezl Vladimír Škopík 2:6; 2:6;
30.05.2023 18:30 RC Radek Procházka Roman Majtan 6:2; 6:1;
04.06.2023 11:00 RC Peter Somorovský Peter Ondoš 6:3; 1:6; 6:4;
Richard Gróf Dávid Figura
25.08.2023 07:30 RC Stanislav Janík Oliver Maník 6:0; 6:0;
Branislav Kováčik Jaroslav Habáň

Termín zápasov: 8.8.-16.8.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
05.07.2023 12:00 Kayman Vladimír Škopík Roman Majtan 6:4; 4:6; 6:2;
30.06.2023 18:30 RC Radek Procházka Peter Ondoš 6:2; 6:4;
18.06.2023 15:00 Kayman Marián Jantošík Dávid Figura 6:2; 7:5;
05.07.2023 11:00 RC Peter Somorovský Oliver Maník 6:2; 6:0;
Richard Gróf Jaroslav Habáň
19.06.2023 18:00 RC Stanislav Janík Branislav Kováčik 7:5; 6:1;



Tabuľka

Por. Meno Zápasy Výhry Prehry Sety Gemy Body
1 Radek Procházka 11 11 0 22:0 132:21 22
2 Peter Somorovský 11 8 3 18:8 130:90 19
3 Peter Ondoš 11 8 3 18:6 127:82 18
4 Marián Jantošík 11 8 3 17:10 142:116 17
5 Stanislav Janík 11 8 3 16:8 112:96 16
6 Roman Majtan 11 7 4 15:10 118:99 15
7 Vladimír Škopík 11 5 6 13:13 112:110 13
8 Branislav Kováčik 10 3 7 9:16 105:139 9
9 Jaroslav Habáň 10 2 8 6:16 82:115 6
10 Dávid Figura 11 3 8 6:18 88:131 6
11 Patrik Glezl 11 2 9 5:19 82:131 5
12 Oliver Maník 11 0 11 1:22 34:134 1
13 Richard Gróf 0 0 0 0:0 0:0 0

*Richard Gróf odstúpil, jeho zápasy boli anulované



ŽLTA 2.liga


Predkolo Osemfinále 10.9.-15.9.2023
,
Branislav Kováčik
Jaroslav Habáň
,
Tomáš Chabada
Matej Mihálik
12.09.2023 10:00, RC
Roman Majtan
6 4 6
Patrik Glezl
2 6 1
, Bez boja
Andrej Dikoš
Yeonhwa Lee
,
Vladimír Škopík
Dávid Figura
,
Andrej Staník
Mário Remek
15.09.2023 08:00, RC
Stanislav Janík
6 6
Oliver Maník
0 0
,
Marek Michalek
Matej Laš
Osemfinále 16.9.-24.9.2023
,
Tomáš Remenec
,
Marián Jantošík
,
Marek Mokryš
Roman Majtan
,
Peter Somorovský
Andrej Dikoš
,
Pavol Židek
,
Peter Ondoš
,
Dušan Dobšovič
Stanislav Janík
,
Radek Procházka
Štvrťfinále 25.9.-3.10.2023
,
,
,
,
Semifinále 4.10.-12.10.2023
,
,
Finále 13.10-21.10.2023
,

21.10. sa uskutoční finálový deň s vyhodnotením a bohatým cateringom, o mieste konania budeme ešte informovať