3.liga

Termín zápasov: 11.4.-19.4.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
22.06.2022 19:00 Kayman Denis Cáder Patrik Glezl 3:6; 1:6;
12.05.2022 17:00 RC Peter Koniar Miroslava Uherčiková 6:3; 7:5;
30.04.2022 18:30 Kayman Michal Kalnický Andrej Čačala 7:5; 6:1;
25.05.2022 10:30 Kayman Daniel Pavlík Roman Majtan 1:6; 1:6;

Termín zápasov: 20.4.-28.4.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
10.08.2022 16:00 ŽU Denis Cáder Peter Koniar 6:2; 6:4;
30.08.2022 14:00 Kayman Michal Kalnický Patrik Glezl 2:6; 6:2; 6:3;
22.07.2022 17:00 ŽU Daniel Pavlík Miroslava Uherčiková 1:6; 3:6;
28.04.2022 09:30 Kayman Roman Majtan Andrej Čačala 6:0; 6:0;

Termín zápasov: 29.4.-7.5.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
Denis Cáder Michal Kalnický
16.05.2022 18:00 ŽU Daniel Pavlík Peter Koniar 2:6; 0:6;
24.05.2022 08:00 Kayman Roman Majtan Patrik Glezl 6:2; 7:6;
02.05.2022 17:00 Kayman Andrej Čačala Miroslava Uherčiková 6:0; 6:1;

Termín zápasov: 8.5.-16.5.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
Denis Cáder Roman Majtan
24.06.2022 19:00 ŽU Andrej Čačala Daniel Pavlík 6:3; 6:3;
21.06.2022 17:30 RC Miroslava Uherčiková Michal Kalnický 0:6; 0:6;
18.05.2022 11:00 Kayman Patrik Glezl Peter Koniar 6:2; 2:6; 3:6;

Termín zápasov: 17.5.-25.5.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
02.09.2022 18:00 Kayman Denis Cáder Daniel Pavlík 5:7; 6:3; 6:3;
24.05.2022 19:00 Kayman Roman Majtan Michal Kalnický 6:3; 3:6; 6:7;
19.05.2022 17:30 RC Andrej Čačala Peter Koniar 6:3; 1:6; 6:3;
23.05.2022 19:00 Kayman Miroslava Uherčiková Patrik Glezl 4:6; 3:6;

Termín zápasov: 26.5.-3.6.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
14.07.2022 19:00 Kayman Denis Cáder Andrej Čačala 4:6; 0:6;
26.05.2022 17:00 RC Miroslava Uherčiková Roman Majtan 2:6; 1:6;
20.05.2022 14:00 Kayman Patrik Glezl Daniel Pavlík 6:3; 6:1;
12.08.2022 18:00 RC Peter Koniar Michal Kalnický 0:6; 0:6;

Termín zápasov: 4.6.-12.6.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
07.07.2022 17:30 TK Denis Cáder Miroslava Uherčiková 4:6; 6:2; 6:1;
30.05.2022 19:00 Kayman Patrik Glezl Andrej Čačala 6:3; 6:2;
31.05.2022 11:00 Kayman Peter Koniar Roman Majtan 3:6; 1:6;
08.05.2022 18:30 Kayman Michal Kalnický Daniel Pavlík 6:1; 6:0;

Termín zápasov: 13.6.-21.6.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
22.08.2022 18:00 Kayman Peter Koniar Denis Cáder 4:6; 1:6;
30.08.2022 15:30 Kayman Patrik Glezl Michal Kalnický 3:6; 1:6;
23.08.2022 16:00 RC Miroslava Uherčiková Daniel Pavlík 0:6; 6:3; 6:2;
23.07.2022 19:00 Kayman Andrej Čačala Roman Majtan 0:6; 4:6;

Termín zápasov: 22.6.-30.6.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
Andrej Čačala Denis Cáder
26.05.2022 18:15 RC Roman Majtan Miroslava Uherčiková 6:3; 6:2;
27.07.2022 09:00 ŽU Daniel Pavlík Patrik Glezl 1:6; 3:6;
12.08.2022 19:00 RC Michal Kalnický Peter Koniar 6:1; 6:0;

Termín zápasov: 1.7.-9.7.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
24.08.2022 17:00 Kayman Patrik Glezl Denis Cáder 7:5; 7:6;
28.07.2022 18:00 Kayman Miroslava Uherčiková Peter Koniar 2:6; 6:4; 6:1;
09.07.2022 18:30 RC Andrej Čačala Michal Kalnický 6:7; 0:6;
25.07.2022 10:00 Kayman Roman Majtan Daniel Pavlík 6:0; 6:1;

Termín zápasov: 10.7.-18.7.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
Michal Kalnický Denis Cáder
16.08.2022 11:00 RC Peter Koniar Daniel Pavlík 6:7; 0:6;
12.07.2022 10:30 Kayman Patrik Glezl Roman Majtan 4:6; 3:6;
18.07.2022 19:00 Kayman Miroslava Uherčiková Andrej Čačala 4:6; 6:2; 6:4;

Termín zápasov: 19.7.-27.7.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
Roman Majtan Denis Cáder
30.08.2022 16:30 RC Daniel Pavlík Andrej Čačala 6:3; 4:6; 6:4;
24.08.2022 18:30 RC Michal Kalnický Miroslava Uherčiková 6:1; 6:3;
26.08.2022 10:30 Kayman Peter Koniar Patrik Glezl 0:6; 6:2; 7:5;

Termín zápasov: 28.7.-5.8.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
15.08.2022 17:30 Kayman Miroslava Uherčiková Denis Cáder 6:3; 6:7; 6:1;
07.07.2022 19:30 Kayman Andrej Čačala Patrik Glezl 4:6; 4:6;
24.07.2022 17:30 Kayman Roman Majtan Peter Koniar 6:0; 6:0;
31.08.2022 18:00 RC Daniel Pavlík Michal Kalnický 1:6; 1:6;

Termín zápasov: 6.8.-14.8.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
02.09.2022 18:30 Kayman Daniel Pavlík Denis Cáder 2:6; 4:6;
17.07.2022 18:00 Kayman Michal Kalnický Roman Majtan 3:6; 6:4; 6:7;
28.08.2022 09:45 RC Peter Koniar Andrej Čačala 2:6; 7:6; 4:6;
09.08.2022 19:00 RC Patrik Glezl Miroslava Uherčiková 7:6; 7:6;



Tabuľka

Por. Meno Zápasy Výhry Prehry Sety Gemy Body
1 Roman Majtan 12 11 1 23:3 153:65 33
2 Michal Kalnický 12 11 1 23:4 155:67 32
3 Patrik Glezl 14 8 6 19:12 154:133 27
4 Andrej Čačala 13 5 8 12:18 121:142 15
5 Denis Cáder 9 5 4 10:10 99:95 13
6 Miroslava Uherčiková 14 5 9 11:21 121:164 13
7 Peter Koniar 14 4 10 11:22 110:164 13
8 Daniel Pavlík 14 2 12 6:25 85:168 7


ŽLTA Challenger 3.Liga


Štvrťfinále 5.9.-18.9.2022
07.09.2022 10:00, Kayman
Roman Majtan
6 6
Daniel Pavlík
0 2
,
Andrej Čačala
Denis Cáder
,
Patrik Glezl
Miroslava Uherčiková
, Bez boja
Michal Kalnický
Peter Koniar
Semifinále 19.9.-2.10.2022
,
Roman Majtan
,
Michal Kalnický
Finále 3.10.-15.10.2022
,

15.10. sa v Kayman klube uskutoční finálový deň s vyhodnotením a bohatým cateringom