Superliga

Termín zápasov: 11.4.-19.4.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
08.05.2022 12:00 Kayman Stanislav Marinič Martin Hadač 6:1; 6:2;
04.05.2022 16:30 ŽU (PT) Peter Uherčík Sebastian Staník 6:1; 6:1;
21.05.2022 12:00 Kayman Štefan Vnuk Miroslav Kardoš 6:3; 6:3;
28.04.2022 09:30 PB Anton Oškrobaný Pavol Ozaniak 7:6; 3:6; 6:2;

Termín zápasov: 20.4.-28.4.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
01.07.2022 19:00 Kayman Stanislav Marinič Štefan Vnuk 6:4; 6:2;
18.05.2022 16:00 ŽU Anton Oškrobaný Peter Uherčík 7:5; 3:6; 6:2;
26.05.2022 13:00 Kayman Pavol Ozaniak Martin Hadač 0:6; 0:6;
27.06.2022 18:30 ŽU Miroslav Kardoš Sebastian Staník 6:3; 6:3;

Termín zápasov: 29.4.-7.5.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
19.05.2022 19:00 Kayman Stanislav Marinič Miroslav Kardoš 6:1; 6:3;
15.07.2022 15:30 Kayman Sebastian Staník Pavol Ozaniak 6:4; 6:1;
17.06.2022 18:30 Kayman Martin Hadač Anton Oškrobaný 0:6; 3:6;
12.05.2022 16:00 ŽU Peter Uherčík Štefan Vnuk 6:0; 6:2;

Termín zápasov: 8.5.-16.5.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
Stanislav Marinič Pavol Ozaniak
19.06.2022 19:00 Kayman Miroslav Kardoš Anton Oškrobaný 2:6; 1:6;
19.08.2022 09:00 Kayman Sebastian Staník Štefan Vnuk 6:3; 6:3;
11.05.2022 16:00 ŽU Martin Hadač Peter Uherčík 2:6; 3:6;

Termín zápasov: 17.5.-25.5.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
02.05.2022 18:00 TK ZA Stanislav Marinič Peter Uherčík 6:4; 3:6; 5:7;
23.04.2022 16:00 Kayman Štefan Vnuk Martin Hadač 6:7; 2:6;
15.05.2022 11:00 Kayman Anton Oškrobaný Sebastian Staník 6:2; 6:0;
Pavol Ozaniak Miroslav Kardoš

Termín zápasov: 26.5.-3.6.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
19.04.2022 16:30 Kayman Stanislav Marinič Sebastian Staník 6:0; 6:3;
24.04.2022 10:00 Kayman Martin Hadač Miroslav Kardoš 6:0; 6:0;
24.05.2022 19:15 Kayman Peter Uherčík Pavol Ozaniak 6:2; 7:6;
14.06.2022 19:00 Kayman Štefan Vnuk Anton Oškrobaný 2:6; 2:6;

Termín zápasov: 4.6.-12.6.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
13.07.2022 19:00 Kayman Stanislav Marinič Anton Oškrobaný 6:7; 6:7;
Pavol Ozaniak Štefan Vnuk
16.05.2022 17:00 TK Miroslav Kardoš Peter Uherčík 3:6; 1:6;
26.04.2022 18:00 Kayman Sebastian Staník Martin Hadač 1:6; 6:4; 0:6;

Termín zápasov: 13.6.-21.6.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
16.08.2022 18:00 Kayman Štefan Vnuk Stanislav Marinič 3:6; 1:6;
29.06.2022 18:30 Kayman Peter Uherčík Anton Oškrobaný 6:3; 4:6; 6:1;
Martin Hadač Pavol Ozaniak
15.07.2022 17:00 TK Sebastian Staník Miroslav Kardoš 3:6; 6:0; 6:2;

Termín zápasov: 22.6.-30.6.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
24.08.2022 16:00 Kayman Anton Oškrobaný Stanislav Marinič 3:6; 6:3; 6:1;
Štefan Vnuk Pavol Ozaniak
25.07.2022 18:00 TK Peter Uherčík Miroslav Kardoš 6:3; 6:3;
10.06.2022 18:00 Kayman Martin Hadač Sebastian Staník 6:2; 5:7; 6:7;

Termín zápasov: 1.7.-9.7.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
Pavol Ozaniak Stanislav Marinič
14.08.2022 17:00 Kayman Anton Oškrobaný Miroslav Kardoš 6:2; 6:2;
Štefan Vnuk Sebastian Staník
04.07.2022 18:00 ŽU Peter Uherčík Martin Hadač 6:2; 6:4;

Termín zápasov: 10.7.-18.7.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
18.07.2022 17:00 Kayman Peter Uherčík Stanislav Marinič 6:1; 7:5;
25.08.2022 10:00 Kayman Martin Hadač Štefan Vnuk 3:6; 6:2; 1:6;
15.08.2022 18:30 ŽU Sebastian Staník Anton Oškrobaný 6:7; 7:6; 7:6;
Miroslav Kardoš Pavol Ozaniak

Termín zápasov: 19.7.-27.7.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
05.07.2022 10:00 Kayman Sebastian Staník Stanislav Marinič 1:6; 2:6;
21.07.2022 19:00 Kayman Miroslav Kardoš Martin Hadač 3:6; 3:6;
Pavol Ozaniak Peter Uherčík
Anton Oškrobaný Štefan Vnuk

Termín zápasov: 28.7.-5.8.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
04.08.2022 16:00 ŽU Miroslav Kardoš Stanislav Marinič 0:6; 1:6;
Pavol Ozaniak Sebastian Staník
Anton Oškrobaný Martin Hadač
25.08.2022 16:30 ŽU Štefan Vnuk Peter Uherčík 0:6; 0:6;

Termín zápasov: 6.8.-14.8.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
14.07.2022 16:00 ŽU Martin Hadač Stanislav Marinič 6:3; 5:7; 1:6;
04.08.2022 18:00 RC Sebastian Staník Peter Uherčík 2:6; 1:6;
28.08.2022 16:00 ŽU Miroslav Kardoš Štefan Vnuk 6:0; 6:0;
Pavol Ozaniak Anton Oškrobaný



Tabuľka

Por. Meno Zápasy Výhry Prehry Sety Gemy Body
1 Peter Uherčík 13 12 1 25:4 168:82 35
2 Anton Oškrobaný 11 9 2 20:7 150:101 26
3 Stanislav Marinič 12 8 4 18:9 142:95 25
4 Martin Hadač 12 5 7 13:15 121:115 17
5 Sebastian Staník 12 5 7 11:17 101:143 13
6 Miroslav Kardoš 12 2 10 5:20 66:129 7
7 Štefan Vnuk 10 2 8 4:17 56:113 5
8 Pavol Ozaniak 4 0 4 1:8 27:53 1


ŽLTA 1000 Superliga


Štvrťfinále 5.9.-18.9.2022
12.09.2022 17:00, Kayman
Peter Uherčík
7 6
Pavol Ozaniak
5 1
16.09.2022 10:00, Kayman
Martin Hadač
6 6
Sebastian Staník
1 2
07.09.2022 16:00, ŽU
Stanislav Marinič
6 6
Miroslav Kardoš
0 1
,
Anton Oškrobaný
Štefan Vnuk
Semifinále 19.9.-2.10.2022
,
Peter Uherčík
Martin Hadač
,
Stanislav Marinič
Finále 3.10.-15.10.2022
,

15.10. sa v Kayman klube uskutoční finálový deň s vyhodnotením a bohatým cateringom