Kde a kedy sa bude odohrávať sezóna ŽLTA 2023?Kayman klub ponúka 3 kurty:

Hrať môžete kedykoľvek, keď je voľný kurt, čo vám potvrdí správca kurtov na tel. č.: 0915353606.

Dobré je na zápasy využiť aj víkendy, pretože tam nie sú takmer žiadne pevné termíny. Pokiaľ sa nekoná nejaký turnaj, tak sú kurty v Kayman klube cez víkend voľnejšie a dostupnejšie ako počas pracovného týždňa.

Hrať sa však dá, a veľa voľných termínov bude k dispozícii, aj v týždni. V sezóne 2023 už nebudeme mať len konkrétne večerné pevné termíny, ale k dispozícii budú kurty pre ŽLTA zápasy v podstate neobmedzene a v akomkoľvek čase (pokiaľ samozrejme nebudú v požadovaný termín zrovna všetky kurty už obsadené). Či je voľný kurt v daný termín, kedy chcete hrať zápas, vám vždy musí potvrdiť správca na tel.č. (uvedenom vyššie).

Najprv kontaktujete hráča, s ktorým plánujete odohrať zápas. Poviete si viacero možných termínov/časov, v ktorých by ste mohli hrať. Následne sa skontaktujete so správcom, ktorý vám potvrdí jeden z vašich požadovaných termínov. Zarezervujete kurt u správcu a informujete protihráča a organizátora o dohodnutom termíne zápasu.

V prípade, že máte termín a ide po vás hrať niekto ďalší, snažte sa dbať na časové limity, aby ste svoj zápas stihli najlepšie dohrať do konca, ak je to možné.

Lights


Rosinská cesta ponúka 2 kurty:

Najlepšie hrať cez víkendy, pretože tam nie sú takmer žiadne pevné termíny.

Hrať sa dá aj v týždni, na naše termíny (uvedené nižšie) alebo kedykoľvek, keď je voľné a potvrdí vám kurt organizátor ŽLTA Marián Žucha - tel. 0905231947.

Po dohode s hráčom na viacerých možných časoch voláte na tieto kurty Mariánovi Žuchovi. Ak nie je dostupný, voláte ako druhú možnosť správcovi Dušanovi Šoškovi - tel. 0905292104. Organizátor alebo správca vám potvrdí, či je voľný kurt v danom čase, v ktorom chcete zápas hrať.

Na Rosinskej ceste máme tieto pevné termíny:

Pondelky jeden kurt(č.1) v čase 17:00 - do tmy

Stredy jeden kurt(č.1) v čase 16:00 - do tmy

Štvrtky jeden kurt(č.2) v čase 17:00 - do tmy

Ak viete, že na dvorcoch Rosinskej cesty po vás už nejde nikto hrať, je možnosť to využiť a mať dlhší čas na odohratie zápasu, resp. môžete ostať hrať dlhšie aj po zápase, keď máte čas a chuť.

Lights


Žilinská Univerzita (pri Decathlone) ponúka 3 kurty:

Ideálne je hrať taktiež cez víkendy, pretože tam nie sú takmer žiadne pevné termíny.

Dá sa hrať však aj v týždni, najlepšie na naše termíny (uvedené nižšie) alebo kedykoľvek, keď je voľné a potvrdí vám kurt správca Jaroslav Pavela - tel. 0919453187.

Po dohode s hráčom, ak chcete hrať mimo pevných termínov, zavoláte správcovi Jaroslavovi Pavelovi. Ak chcete hrať na niektorý z pevných termínov, ktoré sú uvedené nižšie, tak stačí keď zavoláte organizátorovi ŽLTA, M.Ž.

Pri Žilinskej Univerzite máme dohodnuté tieto pevné termíny:

Pondelky, kurt č.1 v čase 18:00 - 20:00 (resp. do tmy)

Stredy, kurt č.1 v čase 18:00 - 20:00 (resp. do tmy)

Piatky, kurt č.1 alebo kurt č.3 v čase 18:00 - 20:00 (resp. do tmy)

Lights


V akých časových intervaloch sa sezóna 2023 bude odohrávať?