50+ Skupina B

Termín zápasov: 22.4.-4.5.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
05.07.2023 08:00 RC Miroslav Kalinka Miroslav Kurej 6:4; 6:1;
07.05.2023 11:00 Kayman Peter Jarab Igor Franček 6:1; 7:5;
15.06.2023 10:00 Kayman František Oravský Dušan Trnovský 6:3; 6:1;
01.05.2023 16:00 Kayman Jozef Gíret Dalibor Soukup 6:7; 4:6;

Termín zápasov: 5.5.-17.5.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
26.07.2023 11:00 Kayman Miroslav Kurej Jozef Šupica 0:6; 1:6;
13.05.2023 12:00 Kayman Miroslav Kalinka Dušan Trnovský 6:1; 6:3;
13.05.2023 16:00 Kayman Peter Jarab Dalibor Soukup 6:1; 5:7; 6:2;
04.06.2023 17:00 Kayman František Oravský Jozef Gíret 6:1; 2:6; 6:4;

Termín zápasov: 18.5.-30.5.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
26.07.2023 10:00 Kayman Jozef Šupica Igor Franček 6:1; 6:0;
08.07.2023 11:00 Kayman Miroslav Kurej Dušan Trnovský 0:6; 3:6;
22.05.2023 18:30 Kayman Miroslav Kalinka Jozef Gíret 6:3; 7:5;
18.05.2023 00:00 Kayman Peter Jarab František Oravský 6:4; 6:0;

Termín zápasov: 31.5.-12.6.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
06.07.2023 09:00 Kayman Dušan Trnovský Jozef Šupica 3:6; 6:3; 2:6;
05.07.2023 10:00 Kayman Igor Franček Dalibor Soukup 7:6; 6:2;
12.08.2023 09:00 Kayman Miroslav Kurej Jozef Gíret 2:6; 2:6;
12.06.2023 18:00 Kayman Miroslav Kalinka Peter Jarab 6:0; 4:6; 1:6;

Termín zápasov: 13.6.-25.6.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
29.07.2023 11:00 Kayman Jozef Šupica Dalibor Soukup 6:0; 6:3;
25.06.2023 17:00 Kayman Dušan Trnovský Jozef Gíret 6:2; 6:3;
25.05.2023 09:00 Kayman Igor Franček František Oravský 6:2; 6:1;
01.07.2023 10:00 Kayman Miroslav Kurej Peter Jarab 2:6; 1:6;

Termín zápasov: 26.6.-8.7.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
12.06.2023 16:00 Kayman Jozef Gíret Jozef Šupica 0:6; 0:6;
24.06.2023 10:00 Kayman Dalibor Soukup František Oravský 6:1; 4:6; 6:2;
29.07.2023 11:00 Kayman Dušan Trnovský Peter Jarab 4:6; 3:6;
07.07.2023 18:00 Kayman Igor Franček Miroslav Kalinka 2:6; 6:7;

Termín zápasov: 9.7.-21.7.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
16.05.2023 12:00 Kayman Jozef Šupica František Oravský 6:0; 6:0;
21.06.2023 18:00 RC Jozef Gíret Peter Jarab 1:6; 3:6;
20.07.2023 18:00 Kayman Dalibor Soukup Miroslav Kalinka 0:6; 3:6;
17.07.2023 09:00 Kayman Igor Franček Miroslav Kurej 6:4; 6:3;

Termín zápasov: 22.7.-3.8.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
15.05.2023 16:00 Kayman Peter Jarab Jozef Šupica 3:6; 6:1; 7:6;
27.07.2023 08:00 Kayman František Oravský Miroslav Kalinka 1:6; 5:7;
04.08.2023 17:00 Kayman Dalibor Soukup Miroslav Kurej 6:3; 6:3;
15.08.2023 17:00 Kayman Dušan Trnovský Igor Franček 7:6; 5:7; 2:6;

Termín zápasov: 4.8.-16.8.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
30.07.2023 08:00 Kayman Jozef Šupica Miroslav Kalinka 3:6; 6:1; 6:2;
16.07.2023 16:00 ŽU František Oravský Miroslav Kurej 6:2; 6:2;
04.05.2023 16:00 Kayman Jozef Gíret Igor Franček 2:6; 4:6;
15.07.2023 08:30 Kayman Dalibor Soukup Dušan Trnovský 6:7; 5:7;



Tabuľka

Por. Meno Zápasy Výhry Prehry Sety Gemy Body
1 Peter Jarab 8 8 0 16:3 106:58 16
2 Jozef Šupica 8 7 1 15:4 103:41 15
3 Miroslav Kalinka 8 6 2 14:4 95:61 14
4 Igor Franček 8 5 3 10:7 83:76 10
5 Dušan Trnovský 8 3 5 8:10 78:89 8
6 Dalibor Soukup 8 3 5 7:11 76:93 7
7 František Oravský 8 3 5 7:11 60:84 7
8 Jozef Gíret 8 1 7 3:14 56:92 3
9 Miroslav Kurej 8 0 8 0:16 33:96 0

*Po súhlase organizátora Róbert Lopušan nahradí v turnajovej časti Igora Laša



ŽLTA 50+


Predkolo Osemfinále 10.9.-15.9.2023
, Kayman
Jozef Gíret
6 2 6
Miroslav Kurej
4 6 0
,
,
,
,
,
,
, Bez boja
Róbert Horeličan
Dušan Dobšovič
Osemfinále 16.9.-24.9.2023
28.09.2023 15:00, TK
Róbert Lopušan
6 6
Jozef Gíret
1 0
, Bez boja
Ondrej Milec
Igor Franček
20.09.2023 15:00, Kayman
Milan Prišč
6 6
Dalibor Soukup
1 1
21.09.2023 17:00, RC
Ivan Svoreň
3 2
Jozef Šupica
6 6
13.09.2023 00:00, Kayman
Patrik Duda
6 6
František Oravský
1 0
19.09.2023 14:30, Kayman
Michal Faith
1 2
Miroslav Kalinka
6 6
21.09.2023 14:00, Kayman
Rastislav Uhlarik
6 2 6
Dušan Trnovský
3 6 4
27.09.2023 12:00, Kayman
Peter Jarab
6 6
Dušan Dobšovič
2 3
Štvrťfinále 25.9.-3.10.2023
06.10.2023 12:00, ŽU
Ondrej Milec
6 6
Róbert Lopušan
0 3
08.10.2023 09:00, KNM
Milan Prišč
1 2
Jozef Šupica
6 6
28.09.2023 12:00, Kayman
Patrik Duda
4 6 4
Miroslav Kalinka
6 0 6
01.10.2023 16:00, Kayman
Rastislav Uhlarik
1 4
Peter Jarab
6 6
Semifinále 4.10.-12.10.2023
16.10.2023 12:00, ŽU
Ondrej Milec
7 7
Jozef Šupica
5 6
11.10.2023 14:00, Kayman
Miroslav Kalinka
3 2
Peter Jarab
6 6
Finále 13.10-21.10.2023
21.10.2023 10:00, TK
Peter Jarab
3 6 6
Ondrej Milec
6 2 3

21.10. sa uskutoční finálový deň s vyhodnotením a bohatým cateringom, o mieste konania budeme ešte informovať