Štvorhra 2.liga

Termín zápasov: 11.4.-23.4.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
10.06.2022 18:00 Kayman J.Gálik/P.Tabaček M.Prišč/J.Bazger 3:6; 3:6;
Ras.Závodský/O.Slovinský R.Majcher/S.Belák
06.05.2022 15:00 Kayman P.Jarab/D.Soukup F.Oravský/P.Duda 4:6; 0:6;
28.04.2022 17:00 RC D.Dobšovič/T.Remenec I.Svoreň/J.Ďuriš 7:6; 2:6; 2:6;
09.05.2022 15:00 Kayman V.Pernica/M.Faith M.Michalovič/J.Zigo 6:7; 3:6;

Termín zápasov: 24.4.-6.5.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
11.05.2022 15:00 Kayman J.Gálik/P.Tabaček V.Pernica/M.Faith 2:6; 6:1; 5:7;
18.08.2022 11:00 ŽU M.Michalovič/J.Zigo D.Dobšovič/T.Remenec 6:2; 6:0;
07.05.2022 08:30 Kayman I.Svoreň/J.Ďuriš P.Jarab/D.Soukup 2:6; 2:6;
08.05.2022 17:00 Kayman F.Oravský/P.Duda Ras.Závodský/O.Slovinský 6:4; 2:6; 0:6;
23.05.2022 19:30 KNM R.Majcher/S.Belák M.Prišč/J.Bazger 3:6; 1:6;

Termín zápasov: 7.5.-19.5.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
23.05.2022 18:00 ŽU J.Gálik/P.Tabaček M.Michalovič/J.Zigo 5:7; 0:6;
I.Svoreň/J.Ďuriš V.Pernica/M.Faith
09.08.2022 17:00 Kayman F.Oravský/P.Duda D.Dobšovič/T.Remenec 6:2; 7:5;
21.05.2022 17:30 Kayman R.Majcher/S.Belák P.Jarab/D.Soukup 6:7; 2:6;
M.Prišč/J.Bazger Ras.Závodský/O.Slovinský

Termín zápasov: 20.5.-1.6.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
01.08.2022 09:00 Kayman J.Gálik/P.Tabaček D.Dobšovič/T.Remenec 6:2; 6:2;
V.Pernica/M.Faith P.Jarab/D.Soukup
20.06.2022 18:00 ŽU M.Michalovič/J.Zigo Ras.Závodský/O.Slovinský 6:4; 6:2;
14.05.2022 09:00 Kayman I.Svoreň/J.Ďuriš M.Prišč/J.Bazger 7:5; 2:6; 4:6;
15.07.2022 17:00 Kayman F.Oravský/P.Duda R.Majcher/S.Belák 6:3; 6:0;

Termín zápasov: 2.6.-14.6.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
24.06.2022 17:00 Kayman J.Gálik/P.Tabaček I.Svoreň/J.Ďuriš 6:2; 6:4;
16.05.2022 15:30 Kayman F.Oravský/P.Duda M.Michalovič/J.Zigo 3:6; 4:6;
R.Majcher/S.Belák V.Pernica/M.Faith
M.Prišč/J.Bazger D.Dobšovič/T.Remenec
Ras.Závodský/O.Slovinský P.Jarab/D.Soukup

Termín zápasov: 15.6.-27.6.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
J.Gálik/P.Tabaček Ras.Závodský/O.Slovinský
P.Jarab/D.Soukup M.Prišč/J.Bazger
17.08.2022 18:00 RC D.Dobšovič/T.Remenec R.Majcher/S.Belák 6:7; 3:6;
06.07.2022 14:30 Kayman V.Pernica/M.Faith F.Oravský/P.Duda 6:4; 6:7; 4:6;
08.08.2022 18:30 ŽU M.Michalovič/J.Zigo I.Svoreň/J.Ďuriš 6:1; 6:0;

Termín zápasov: 28.6.-10.7.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
18.06.2022 17:00 Kayman J.Gálik/P.Tabaček F.Oravský/P.Duda 7:6; 3:6; 2:6;
R.Majcher/S.Belák I.Svoreň/J.Ďuriš
M.Prišč/J.Bazger M.Michalovič/J.Zigo
Ras.Závodský/O.Slovinský V.Pernica/M.Faith
02.08.2022 16:00 RC P.Jarab/D.Soukup D.Dobšovič/T.Remenec 6:2; 6:2;

Termín zápasov: 11.7.-23.7.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
22.07.2022 17:30 Kayman J.Gálik/P.Tabaček P.Jarab/D.Soukup 1:6; 6:4; 4:6;
D.Dobšovič/T.Remenec Ras.Závodský/O.Slovinský
V.Pernica/M.Faith M.Prišč/J.Bazger
01.07.2022 17:00 ŽU M.Michalovič/J.Zigo R.Majcher/S.Belák 6:2; 6:1;
31.05.2022 17:30 RC I.Svoreň/J.Ďuriš F.Oravský/P.Duda 1:6; 4:6;

Termín zápasov: 24.7.-6.8.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
J.Gálik/P.Tabaček R.Majcher/S.Belák
M.Prišč/J.Bazger F.Oravský/P.Duda
Ras.Závodský/O.Slovinský I.Svoreň/J.Ďuriš
06.06.2022 18:00 ŽU P.Jarab/D.Soukup M.Michalovič/J.Zigo 1:6; 4:6;
D.Dobšovič/T.Remenec V.Pernica/M.Faith



Tabuľka

Por. Meno Zápasy Výhry Prehry Sety Gemy Body
1 M.Michalovič/J.Zigo 8 8 0 16:0 98:38 24
2 F.Oravský/P.Duda 8 6 2 13:6 99:75 17
3 P.Jarab/D.Soukup 6 4 2 8:5 62:51 11
4 J.Gálik/P.Tabaček 7 2 5 7:10 71:83 9
5 M.Prišč/J.Bazger 3 3 0 6:1 41:23 8
6 V.Pernica/M.Faith 3 1 2 3:5 39:43 3
7 R.Majcher/S.Belák 5 1 4 2:8 31:58 3
8 I.Svoreň/J.Ďuriš 6 1 5 3:11 47:76 3
9 Ras.Závodský/O.Slovinský 2 1 1 2:3 22:20 2
10 D.Dobšovič/T.Remenec 6 0 6 1:12 37:80 1


ŽLTA 250 2.Liga vo štvorhre


Štvrťfinále 5.9.-18.9.2022
06.09.2022 17:00, ŽU
M.Michalovič/J.Zigo
6 6
I.Svoreň/J.Ďuriš
0 2
,
J.Gálik/P.Tabaček
M.Prišč/J.Bazger
25.09.2022 16:00, Kayman
P.Jarab/D.Soukup
6 4 6
V.Pernica/M.Faith
4 6 2
09.09.2022 17:00, Kayman
F.Oravský/P.Duda
6 7
R.Majcher/S.Belák
2 5
Semifinále 19.9.-2.10.2022
,
M.Michalovič/J.Zigo
,
F.Oravský/P.Duda
P.Jarab/D.Soukup
Finále 3.10.-15.10.2022
,

15.10. sa v Kayman klube uskutoční finálový deň s vyhodnotením a bohatým cateringom