Extraliga

Termín zápasov: 7.5.-13.5.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
09.05.2021 08:00 Kayman Pavol Ozaniak Maroš Muráň 6:3; 7:6;
12.05.2021 18:00 Rosinská Peter Varkoly Tomáš Dikoš 6:2; 6:4;
13.05.2021 19:00 Kayman Milan Dolinajec Matej Krško 6:1; 6:2;
10.05.2021 17:00 Kayman Michal Krško Michal Smatana 6:2; 6:4;
Juraj Závodský Miroslav Kardoš
12.05.2021 09:30 Kayman Jozef Šupica Štefan Vnuk 3:6; 3:6;
09.05.2021 11:00 Kayman Martin Hadač Ivan Šimček 6:3; 6:2;

Termín zápasov: 14.5.-20.5.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
19.05.2021 15:00 Kayman Pavol Ozaniak Michal Krško 6:7; 6:7;
Juraj Závodský Milan Dolinajec
16.05.2021 18:00 Rosinská Jozef Šupica Peter Varkoly 6:3; 6:1;
21.05.2021 09:00 Kayman Ivan Šimček Maroš Muráň 1:6; 1:6;
15.05.2021 13:00 Kayman Štefan Vnuk Sebastian Staník 6:1; 5:7; 7:5;
07.06.2021 17:30 Rosinská Miroslav Kardoš Tomáš Dikoš 5:7; 7:5; 4:6;
21.05.2021 17:00 ŽU Michal Smatana Matej Krško 1:6; 6:1; 3:6;

Termín zápasov: 21.5.-27.5.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
24.05.2021 17:00 Rosinská Peter Varkoly Maroš Muráň 1:6; 1:6;
31.05.2021 19:00 Rosinská Milan Dolinajec Sebastian Staník 7:5; 7:5;
13.09.2021 17:00 Rosinská Michal Krško Tomáš Dikoš 3:6; 0:6;
Juraj Závodský Matej Krško
08.06.2021 18:00 Rosinská Jozef Šupica Michal Smatana 6:0; 4:6; 7:5;
28.05.2021 18:00 Rosinská vole Martin Hadač Miroslav Kardoš 6:3; 2:6; 7:5;
10.06.2021 19:00 Kayman Ivan Šimček Štefan Vnuk 6:4; 1:6; 0:6;

Termín zápasov: 28.5.-3.6.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
01.06.2021 19:00 Kayman Pavol Ozaniak Štefan Vnuk 2:6; 3:6;
06.06.2021 17:00 Rosinská Miroslav Kardoš Ivan Šimček 6:2; 6:2;
01.06.2021 11:00 Kayman Michal Smatana Martin Hadač 3:6; 6:4; 0:6;
25.06.2021 12:15 Kayman Matej Krško Jozef Šupica 6:7; 6:0; 3:6;
Tomáš Dikoš Juraj Závodský
28.05.2021 19:00 Kayman Sebastian Staník Michal Krško 4:6; 6:3; 1:6;
07.06.2021 17:00 Kayman Maroš Muráň Milan Dolinajec 6:3; 3:6; 3:6;

Termín zápasov: 4.6.-10.6.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
04.08.2021 14:15 Rosinská Pavol Ozaniak Martin Hadač 1:6; 6:4; 3:6;
26.07.2021 18:30 Rosinská Ivan Šimček Jozef Šupica 7:5; 6:4;
Štefan Vnuk Juraj Závodský
27.07.2021 10:00 Rosinská Miroslav Kardoš Michal Krško 7:6; 5:7; 6:4;
08.07.2021 15:00 Kayman Michal Smatana Milan Dolinajec 6:4; 3:6; 6:1;
30.05.2021 10:00 Kayman Matej Krško Peter Varkoly 6:3; 3:6; 6:0;
30.06.2021 16:30 Kayman Sebastian Staník Maroš Muráň 6:2; 6:2;

Termín zápasov: 11.6.-17.6.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
19.08.2021 09:30 Rosinská Pavol Ozaniak Ivan Šimček 6:0; 3:6; 7:6;
05.06.2021 11:00 Kayman Štefan Vnuk Martin Hadač 3:6; 2:6;
18.07.2021 18:00 Rosinská Miroslav Kardoš Jozef Šupica 6:1; 6:3;
Michal Smatana Juraj Závodský
Matej Krško Michal Krško
06.08.2021 14:00 TK ZA Tomáš Dikoš Milan Dolinajec 3:6; 5:7;
16.06.2021 17:30 Kayman Sebastian Staník Peter Varkoly 6:3; 6:2;

Termín zápasov: 18.6.-24.6.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
09.06.2021 06:45 Kayman Pavol Ozaniak Miroslav Kardoš 6:7; 6:3; 2:6;
15.07.2021 10:30 Kayman Michal Smatana Štefan Vnuk 3:6; 2:6;
13.07.2021 18:00 Rosinská Matej Krško Ivan Šimček 5:7; 0:6;
26.07.2021 18:30 Rosinská Tomáš Dikoš Martin Hadač 5:7; 4:6;
25.07.2021 18:30 Kayman Sebastian Staník Jozef Šupica 6:4; 6:2;
Maroš Muráň Juraj Závodský
12.06.2021 07:00 Kayman Peter Varkoly Milan Dolinajec 2:6; 1:6;

Termín zápasov: 25.6.-1.7.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
21.07.2021 19:00 Kayman Pavol Ozaniak Sebastian Staník 3:6; 6:1; 4:6;
07.09.2021 17:00 Digaňa Maroš Muráň Tomáš Dikoš 5:7; 0:6;
04.06.2021 16:00 Kayman Peter Varkoly Michal Smatana 2:6; 1:6;
20.05.2021 13:00 Kayman Milan Dolinajec Miroslav Kardoš 6:4; 0:6; 6:1;
13.07.2021 08:30 Kayman Michal Krško Štefan Vnuk 5:7; 1:6;
Juraj Závodský Ivan Šimček
23.08.2021 18:00 Kayman Jozef Šupica Martin Hadač 1:6; 1:6;

Termín zápasov: 2.7.-8.7.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
Pavol Ozaniak Juraj Závodský
01.09.2021 15:00 Rosinská Jozef Šupica Michal Krško 6:2; 7:5;
16.05.2021 15:30 Kayman Martin Hadač Milan Dolinajec 6:1; 6:4;
28.06.2021 18:00 Kayman Ivan Šimček Peter Varkoly 6:2; 6:2;
09.08.2021 08:00 Rosinská Miroslav Kardoš Maroš Muráň 4:6; 2:6;
27.06.2021 19:00 Kayman Michal Smatana Sebastian Staník 1:6; 1:6;
26.06.2021 17:00 Rosinská Matej Krško Tomáš Dikoš 6:7; 3:6;

Termín zápasov: 9.7.-15.7.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
15.07.2021 19:00 Kayman Pavol Ozaniak Milan Dolinajec 4:6; 3:6;
Michal Krško Peter Varkoly
02.09.2021 15:00 Kayman Jozef Šupica Maroš Muráň 5:7; 1:6;
11.07.2021 10:30 Kayman Martin Hadač Sebastian Staník 7:5; 6:3;
10.09.2021 17:00 Kayman Ivan Šimček Tomáš Dikoš 7:5; 7:5;
Štefan Vnuk Matej Krško
11.07.2021 10:00 Kayman Miroslav Kardoš Michal Smatana 6:4; 6:4;

Termín zápasov: 16.7.-22.7.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
26.05.2021 16:00 Kayman Pavol Ozaniak Matej Krško 5:7; 7:5; 3:6;
03.09.2021 18:00 Rosinská Tomáš Dikoš Michal Smatana 6:7; 6:2; 6:1;
30.05.2021 16:00 Rosinská Sebastian Staník Miroslav Kardoš 6:2; 2:6; 1:6;
12.08.2021 17:00 Rosinská Maroš Muráň Štefan Vnuk 6:4; 6:2;
21.06.2021 19:30 Kayman Peter Varkoly Martin Hadač 1:6; 1:6;
06.08.2021 15:30 TK ZA Milan Dolinajec Jozef Šupica 6:2; 2:6; 4:6;
Michal Krško Juraj Závodský

Termín zápasov: 23.7.-29.7.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
25.08.2021 15:30 ŽU Pavol Ozaniak Peter Varkoly 6:0; 6:0;
09.09.2021 09:00 Kayman Michal Krško Maroš Muráň 6:4; 4:6; 3:6;
Juraj Závodský Sebastian Staník
27.05.2021 15:00 Liptov Jozef Šupica Tomáš Dikoš 6:2; 5:7; 7:5;
09.09.2021 13:00 Kayman Martin Hadač Matej Krško 6:2; 6:1;
07.09.2021 17:30 TK Ivan Šimček Michal Smatana 6:3; 6:2;
06.07.2021 18:00 Kayman Štefan Vnuk Miroslav Kardoš 3:6; 6:7;

Termín zápasov: 30.7.-5.8.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
23.08.2021 16:00 ŽU Pavol Ozaniak Michal Smatana 6:7; 6:4; 6:3;
Matej Krško Miroslav Kardoš
04.08.2021 14:15 Rosinská Tomáš Dikoš Štefan Vnuk 5:7; 4:6;
10.08.2021 17:00 Ronsinská Sebastian Staník Ivan Šimček 7:5; 4:6; 6:3;
03.08.2021 12:00 Kayman Maroš Muráň Martin Hadač 0:6; 1:6;
Peter Varkoly Juraj Závodský
12.07.2021 16:00 Kayman Milan Dolinajec Michal Krško 6:1; 6:4;

Termín zápasov: 6.8.-12.8.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
04.08.2021 16:35 Rosinská Pavol Ozaniak Tomáš Dikoš 6:2; 6:4;
28.05.2021 15:30 ŽU Sebastian Staník Matej Krško 4:6; 6:1; 6:1;
19.08.2021 17:00 Rosinská Maroš Muráň Michal Smatana 7:6; 4:6; 6:7;
22.07.2021 19:00 Kayman Peter Varkoly Štefan Vnuk 1:6; 2:6;
27.05.2021 14:00 Rosinská Milan Dolinajec Ivan Šimček 6:1; 4:6; 6:0;
10.06.2021 19:00 Kayman Michal Krško Martin Hadač 0:6; 3:6;
Juraj Závodský Jozef Šupica

Termín zápasov: 13.8.-19.8.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
27.08.2021 17:00 TK (hala) Pavol Ozaniak Jozef Šupica 7:5; 6:1;
Martin Hadač Juraj Závodský
11.09.2021 08:30 Kayman Ivan Šimček Michal Krško 6:1; 6:0;
09.06.2021 09:00 Kayman Štefan Vnuk Milan Dolinajec 1:6; 6:7;
11.07.2021 18:30 Kayman Miroslav Kardoš Peter Varkoly 6:0; 6:2;
06.09.2021 17:00 Kayman Matej Krško Maroš Muráň 2:6; 0:6;
06.08.2021 15:30 TK ZA Tomáš Dikoš Sebastian Staník 7:6; 3:6; 6:4;



Tabuľka

Por. Meno Zápasy Výhry Prehry Sety Gemy Body
1 Martin Hadač 13 13 0 26:3 169:76 36
2 Milan Dolinajec 13 10 3 22:9 159:114 29
3 Miroslav Kardoš 12 8 4 19:11 156:124 24
4 Štefan Vnuk 12 8 4 16:10 135:104 22
5 Sebastian Staník 13 7 6 18:15 161:142 22
6 Maroš Muráň 13 7 6 16:13 137:121 22
7 Ivan Šimček 13 6 7 16:14 127:135 22
8 Pavol Ozaniak 13 6 7 16:16 160:148 20
9 Tomáš Dikoš 13 6 7 13:17 152:154 16
10 Jozef Šupica 13 6 7 12:18 126:150 14
11 Michal Smatana 13 3 10 11:22 126:173 12
12 Michal Krško 11 3 8 8:17 96:137 10
13 Matej Krško 10 3 7 8:17 91:125 8
14 Peter Varkoly 12 1 11 3:22 49:141 4
15 Juraj Závodský 0 0 0 0:0 0:0 0

*Juraj Závodský odstúpil, jeho zápasy boli anulované



ŽLTA 500 Extraliga


Predkolo štvrťfinále
15.09.2021 17:00 , Veličná (Orava)
Pavol Ozaniak
3 7 6
Tomáš Dikoš
6 5 2
20.09.2021 17:00, Rosinská, skreč MK
Sebastian Staník
7
Michal Krško
5
19.09.2021 14:30, Kayman
Maroš Muráň
7 3 4
Michal Smatana
5 6 6
16.09.2021 17:00, Rosinská
Ivan Šimček
7 4 2
Jozef Šupica
5 6 6
Štvrťfinále
,
Martin Hadač
Pavol Ozaniak
,
Štefan Vnuk
Sebastian Staník
,
Miroslav Kardoš
Michal Smatana
, Bez boja
Milan Dolinajec
Jozef Šupica
Semifinále
,
,
Jozef Šupica
Finále
,