2.liga

Termín zápasov:11.4.-20.4.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
13.05.2022 09:30 Kayman Peter Somorovský Marián Jantošík 6:7; 2:6;
Tomáš Remenec Andrej Dikoš
Miloš Masiarik Tomáš Gibas
26.05.2022 13:00 RC Dušan Dobšovič Marek Michálek 7:6; 6:7; 0:6;
18.08.2022 17:00 RC Branislav Kováčik Patrik Maurský 3:6; 3:6;
29.04.2022 18:00 ŽU Pavol Židek Vladimír Škopík 6:1; 6:3;

Termín zápasov: 21.4.-30.4.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
01.06.2022 16:00 RC Peter Somorovský Dušan Dobšovič 7:5; 3:6; 6:2;
03.09.2022 16:00 RC Branislav Kováčik Miloš Masiarik 2:6; 4:6;
18.07.2022 18:00 ŽU Pavol Židek Tomáš Remenec 6:7; 7:6; 7:6;
24.04.2022 12:00 Kayman Vladimír Škopík Marián Jantošík 2:6; 3:6;
Patrik Maurský Andrej Dikoš
Marek Michálek Tomáš Gibas

Termín zápasov: 1.5.-10.5.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
07.05.2022 11:00 Kayman Peter Somorovský Vladimír Škopík 4:6; 6:3; 6:1;
27.08.2022 10:00 RC Patrik Maurský Pavol Židek 6:4; 6:4;
02.07.2022 15:00 RC Marek Michálek Branislav Kováčik 7:5; 6:1;
Tomáš Gibas Dušan Dobšovič
Andrej Dikoš Miloš Masiarik
05.08.2022 09:00 RC Marián Jantošík Tomáš Remenec 6:2; 3:6; 7:6;

Termín zápasov: 11.5.-21.5.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
09.07.2022 11:00 RC Peter Somorovský Miloš Masiarik 7:5; 3:6; 3:6;
24.08.2022 09:00 RC Dušan Dobšovič Tomáš Remenec 4:6; 5:7;
13.08.2022 17:30 Kayman Branislav Kováčik Marián Jantošík 7:6; 7:5;
Pavol Židek Andrej Dikoš
Vladimír Škopík Tomáš Gibas
23.08.2022 12:00 RC Patrik Maurský Marek Michálek 6:3; 6:4;

Termín zápasov: 22.5.-1.6.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
28.07.2022 16:00 RC Peter Somorovský Tomáš Remenec 2:6; 6:7;
22.05.2022 09:00 Kayman Miloš Masiarik Marián Jantošík 6:4; 6:1;
Dušan Dobšovič Andrej Dikoš
Branislav Kováčik Tomáš Gibas
17.06.2022 18:30 Kayman Pavol Židek Marek Michálek 6:3; 6:1;
16.08.2022 17:30 RC Vladimír Škopík Patrik Maurský 6:4; 3:6; 3:6;

Termín zápasov: 2.6.-12.6.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
03.06.2022 14:00 Kayman Peter Somorovský Marek Michálek 4:6; 6:1; 6:3;
Tomáš Gibas Patrik Maurský
Andrej Dikoš Vladimír Škopík
01.05.2022 09:30 Kayman Marián Jantošík Pavol Židek 6:3; 1:6; 7:5;
21.07.2022 18:00 RC Tomáš Remenec Branislav Kováčik 6:1; 6:3;
14.08.2022 12:00 RC Miloš Masiarik Dušan Dobšovič 6:0; 6:2;

Termín zápasov: 13.6.-23.6.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
10.06.2022 16:00 Kayman Peter Somorovský Pavol Židek 3:6; 1:6;
09.08.2022 19:00 Kayman Vladimír Škopík Branislav Kováčik 6:3; 3:6; 4:6;
17.08.2022 10:00 RC Patrik Maurský Dušan Dobšovič 6:3; 6:1;
07.08.2022 13:00 ŽU Marek Michálek Miloš Masiarik 2:6; 6:2; 3:6;
Tomáš Gibas Tomáš Remenec
Andrej Dikoš Marián Jantošík

Termín zápasov: 24.6.-4.7.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
26.08.2022 14:00 RC Peter Somorovský Patrik Maurský 7:6; 3:6; 2:6;
01.09.2022 16:00 ŽU Marek Michálek Vladimír Škopík 6:2; 6:3;
Tomáš Gibas Pavol Židek
Andrej Dikoš Branislav Kováčik
19.06.2022 18:00 RC Marián Jantošík Dušan Dobšovič 5:7; 6:3; 6:3;
23.07.2022 08:00 RC Tomáš Remenec Miloš Masiarik 4:6; 4:6;

Termín zápasov: 5.7.-15.7.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
16.07.2022 10:00 RC Peter Somorovský Branislav Kováčik 6:2; 6:4;
04.09.2022 09:30 RC Pavol Židek Dušan Dobšovič 6:2; 6:1;
17.07.2022 09:30 Kayman Vladimír Škopík Miloš Masiarik 0:6; 7:5; 6:1;
12.08.2022 09:00 ŽU Patrik Maurský Tomáš Remenec 0:6; 4:6;
11.06.2022 17:00 Kayman Marek Michálek Marián Jantošík 3:6; 4:6;
Tomáš Gibas Andrej Dikoš

Termín zápasov: 16.7.-26.7.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
Peter Somorovský Tomáš Gibas
Andrej Dikoš Marek Michálek
29.08.2022 08:30 Kayman Marián Jantošík Patrik Maurský 6:4; 2:6; 1:6;
12.07.2022 17:30 RC Tomáš Remenec Vladimír Škopík 6:4; 1:6; 6:2;
04.09.2022 12:00 RC Miloš Masiarik Pavol Židek 7:5; 6:7; 0:6;
02.09.2022 16:00 ŽU Dušan Dobšovič Branislav Kováčik 6:1; 7:5;

Termín zápasov: 27.7.-6.8.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
Peter Somorovský Andrej Dikoš
Marián Jantošík Tomáš Gibas
02.08.2022 13:00 RC Tomáš Remenec Marek Michálek 6:2; 6:4;
02.09.2022 16:00 Kayman Miloš Masiarik Patrik Maurský 6:2; 6:2;
24.08.2022 16:00 Kayman Dušan Dobšovič Vladimír Škopík 6:3; 1:6; 4:6;
25.07.2022 18:00 ŽU Branislav Kováčik Pavol Židek 0:6; 1:6;



Tabuľka

Por. Meno Zápasy Výhry Prehry Sety Gemy Body
1 Miloš Masiarik 9 7 2 16:6 116:80 21
2 Pavol Židek 9 7 2 15:6 120:74 20
3 Tomáš Remenec 9 6 3 14:7 116:91 19
4 Patrik Maurský 9 7 2 14:7 106:82 18
5 Marián Jantošík 9 6 3 13:9 109:103 16
6 Peter Somorovský 9 4 5 10:13 105:112 11
7 Marek Michálek 9 3 6 8:13 89:102 10
8 Vladimír Škopík 9 2 7 8:16 89:119 8
9 Dušan Dobšovič 9 1 8 6:16 81:122 7
10 Branislav Kováčik 9 2 7 4:15 64:110 5
11 Andrej Dikoš 0 0 0 0:0 0:0 0
12 Tomáš Gibas 0 0 0 0:0 0:0 0

*Tomáš Thiel odstúpil, jeho zápasy boli anulované a bol nahradený Patrikom Maurským

*Andrej Dikoš odstúpil, jeho zápasy boli anulované

*Tomáš Gibas odstúpil, jeho zápasy boli anulované



ŽLTA 250 2.Liga



Štvrťfinále 5.9.-18.9.2022
18.09.2022 09:30, Kayman
Miloš Masiarik
6 6
Vladimír Škopík
1 0
11.09.2022 12:30, Kayman
Patrik Maurský
5 6 7
Marián Jantošík
7 3 5
22.09.2022 15:00, RC
Tomáš Remenec
6 6
Peter Somorovský
4 1
13.09.2022 16:30, RC
Pavol Židek
6 3 7
Marek Michálek
3 6 5
Semifinále 19.9.-2.10.2022
,
Miloš Masiarik
Patrik Maurský
,
Pavol Židek
Tomáš Remenec
Finále 3.10.-15.10.2022
,

15.10. sa v Kayman klube uskutoční finálový deň s vyhodnotením a bohatým cateringom