3.liga

Termín zápasov: 22.4.-4.5.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
22.05.2023 11:00 Kayman Peter Koniar Dušan Zemiak 4:6; 2:6;
27.07.2023 19:00 Kayman Miroslava Uherčiková Erik Holúbek 4:6; 0:6;
12.05.2023 16:00 Kayman Andrej Čačala Michal Kysela 3:6; 4:6;
06.07.2023 18:00 RC Denis Cáder Daniel Púček 3:6; 3:6;
Peter Mati Samuel Zigo

Termín zápasov: 5.5.-17.5.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
21.07.2023 15:00 Kayman Erik Holúbek Peter Koniar 7:5; 6:1;
09.05.2023 14:00 Kayman Dušan Zemiak Michal Kysela 6:2; 6:2;
01.06.2023 16:00 RC Miroslava Uherčiková Daniel Púček 6:4; 6:3;
16.06.2023 16:00 ŽU Andrej Čačala Samuel Zigo 6:2; 5:7; 0:6;
Denis Cáder Peter Mati

Termín zápasov: 18.5.-30.5.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
25.05.2023 00:00 Kayman Peter Koniar Michal Kysela 2:6; 2:6;
29.08.2023 17:00 Kayman Erik Holúbek Daniel Púček 5:7; 6:4; 4:6;
26.05.2023 16:00 ŽU Dušan Zemiak Samuel Zigo 6:3; 6:2;
Miroslava Uherčiková Peter Mati
02.08.2023 18:00 ŽU Andrej Čačala Denis Cáder 6:4; 6:1;

Termín zápasov: 31.5.-12.6.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
19.07.2023 15:00 Kayman Daniel Púček Peter Koniar 6:3; 6:0;
Michal Kysela Samuel Zigo
20.06.2023 15:00 Kayman Erik Holúbek Peter Mati 6:4; 6:2;
23.06.2023 18:30 OSBD Dušan Zemiak Denis Cáder 6:1; 6:4;
21.08.2023 17:00 RC Miroslava Uherčiková Andrej Čačala 6:1; 7:6;

Termín zápasov: 13.6.-25.6.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
Peter Koniar Samuel Zigo
18.06.2023 12:30 Kayman Daniel Púček Peter Mati 6:3; 6:3;
16.08.2023 18:30 RC Michal Kysela Denis Cáder 6:3; 7:6;
16.08.2023 18:00 ŽU Erik Holúbek Andrej Čačala 6:4; 6:3;
01.06.2023 18:00 RC Dušan Zemiak Miroslava Uherčiková 5:7; 0:6;

Termín zápasov: 26.6.-8.7.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
Peter Mati Peter Koniar
Samuel Zigo Denis Cáder
22.05.2023 17:00 Kayman Daniel Púček Andrej Čačala 6:4; 7:5;
03.08.2023 19:00 Kayman Michal Kysela Miroslava Uherčiková 6:1; 3:6; 6:7;
19.07.2023 14:00 Kayman Erik Holúbek Dušan Zemiak 6:1; 7:6;

Termín zápasov: 9.7.-21.7.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
Peter Koniar Denis Cáder
Peter Mati Andrej Čačala
Samuel Zigo Miroslava Uherčiková
14.06.2023 13:00 Kayman Daniel Púček Dušan Zemiak 7:6; 6:1;
21.06.2023 16:00 RC Michal Kysela Erik Holúbek 6:4; 2:6; 2:6;

Termín zápasov: 22.7.-3.8.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
11.06.2023 16:00 RC Andrej Čačala Peter Koniar 6:2; 6:3;
22.08.2023 18:30 TK Denis Cáder Miroslava Uherčiková 6:4; 7:6;
25.06.2023 11:00 Kayman Peter Mati Dušan Zemiak 7:6; 6:4;
30.06.2023 16:00 ŽU Samuel Zigo Erik Holúbek 4:6; 1:6;
20.06.2023 15:00 RC Daniel Púček Michal Kysela 6:4; 6:1;

Termín zápasov: 4.8.-16.8.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
08.05.2023 17:00 Kayman Peter Koniar Miroslava Uherčiková 6:2; 4:6; 2:6;
31.07.2023 17:00 RC Andrej Čačala Dušan Zemiak 6:3; 6:4;
09.08.2023 17:00 RC Denis Cáder Erik Holúbek 2:6; 3:6;
25.08.2023 18:00 RC Peter Mati Michal Kysela 0:6; 0:6;
05.07.2023 16:00 ŽU Samuel Zigo Daniel Púček 3:6; 3:6;



Tabuľka

Por. Meno Zápasy Výhry Prehry Sety Gemy Body
1 Erik Holúbek 9 8 1 17:3 117:67 17
2 Daniel Púček 9 8 1 16:3 110:69 16
3 Miroslava Uherčiková 7 5 2 10:6 80:71 10
4 Michal Kysela 8 4 4 10:8 83:74 10
5 Dušan Zemiak 9 4 5 8:10 84:84 8
6 Andrej Čačala 8 3 5 7:10 77:82 7
7 Samuel Zigo 4 1 3 2:7 31:47 2
8 Peter Mati 4 1 3 2:6 25:46 2
9 Denis Cáder 6 1 5 2:10 43:71 2
10 Peter Koniar 6 0 6 1:12 36:75 1


ŽLTA 3.liga


Predkolo štvrťfinále 10.9.-17.9.2023
,
Denis Cáder
Peter Mati
,
,
, Bez boja
Samuel Zigo
Peter Koniar
Štvrťfinále 18.9.-28.9.2023
,
Erik Holúbek
11.09.2023 17:00, RC
Michal Kysela
6 6
Dušan Zemiak
7 7
,
Miroslava Uherčiková
Andrej Čačala
12.09.2023 16:00, RC
Daniel Púček
6 6
Peter Koniar
1 1
Semifinále 29.9.-9.10.2023
,
Dušan Zemiak
,
Daniel Púček
Finále 10.10-21.10.2023
,

21.10. sa uskutoční finálový deň s vyhodnotením a bohatým cateringom, o mieste konania budeme ešte informovať