Štvorhra skupina A

Termín zápasov: 22.4.-2.5.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
19.05.2023 17:00 Kayman D.Soukup/P.Jarab S.Ahn/D.Ko 6:2; 6:0;
27.04.2023 18:00 Kayman J.Zigo/M.Michalovič A.Uherčiková/M.Morháčová 6:0; 5:7; 6:2;
01.08.2023 09:00 Kayman J.Dúbravka/R.Lopušan M.Faith/Kyrgios Žucha 6:7; 3:6;

Termín zápasov: 3.5.-13.5.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
16.06.2023 18:00 ŽU J.Dúbravka/R.Lopušan S.Ahn/D.Ko 7:5; 7:5;
21.05.2023 11:00 Kayman D.Dobšovič/T.Remenec D.Soukup/P.Jarab 1:6; 1:6;
14.07.2023 17:00 Kayman M.Faith/Kyrgios Žucha A.Uherčiková/M.Morháčová 7:5; 7:5;

Termín zápasov: 14.5.-24.5.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
08.05.2023 15:00 ŽU S.Ahn/D.Ko J.Zigo/M.Michalovič 1:6; 2:6;
11.06.2023 11:00 Kayman J.Dúbravka/R.Lopušan D.Soukup/P.Jarab 3:6; 1:6;
25.07.2023 09:00 Kayman D.Dobšovič/T.Remenec M.Faith/Kyrgios Žucha 4:6; 3:6;

Termín zápasov: 25.5.-4.6.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
29.05.2023 17:00 RC D.Dobšovič/T.Remenec J.Dúbravka/R.Lopušan 1:6; 3:6;
31.07.2023 15:00 Kayman M.Faith/Kyrgios Žucha J.Zigo/M.Michalovič 4:6; 1:6;
15.07.2023 18:00 Kayman A.Uherčiková/M.Morháčová D.Soukup/P.Jarab 6:4; 3:6; 6:4;

Termín zápasov: 5.6.-15.6.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
28.05.2023 17:00 Kayman S.Ahn/D.Ko A.Uherčiková/M.Morháčová 2:6; 3:6;
04.07.2023 17:00 Kayman D.Soukup/P.Jarab M.Faith/Kyrgios Žucha 6:2; 6:2;
05.06.2023 18:00 ŽU J.Zigo/M.Michalovič D.Dobšovič/T.Remenec 6:0; 6:2;

Termín zápasov: 16.6.-26.6.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
18.07.2023 17:30 Kayman M.Faith/Kyrgios Žucha S.Ahn/D.Ko 6:0; 6:2;
30.05.2023 19:00 Kayman A.Uherčiková/M.Morháčová D.Dobšovič/T.Remenec 6:1; 6:1;
22.05.2023 18:00 ŽU J.Zigo/M.Michalovič J.Dúbravka/R.Lopušan 6:1; 6:1;

Termín zápasov: 27.6.-7.7.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
13.06.2023 18:00 RC S.Ahn/D.Ko D.Dobšovič/T.Remenec 2:6; 4:6;
A.Uherčiková/M.Morháčová J.Dúbravka/R.Lopušan
19.06.2023 17:00 Kayman D.Soukup/P.Jarab J.Zigo/M.Michalovič 1:6; 6:3; 5:7;



Tabuľka základná časť

Por. Meno Zápasy Výhry Prehry Sety Gemy Body
1 J.Zigo/M.Michalovič 6 6 0 12:2 81:33 12
2 D.Soukup/P.Jarab 6 4 2 10:4 74:43 10
3 M.Faith/Kyrgios Žucha 6 4 2 8:4 60:52 8
4 A.Uherčiková/M.Morháčová 5 3 2 7:5 58:52 7
5 J.Dúbravka/R.Lopušan 5 2 3 4:6 41:51 4
6 D.Dobšovič/T.Remenec 6 1 5 2:10 29:66 2
7 S.Ahn/D.Ko 6 0 6 0:12 28:74 0




Štvorhra skupina o titul


Termín zápasov: 7.8.-15.8.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
07.09.2023 10:00:00 RC D.Soukup/P.Jarab F.Oravský/P.Duda 6:4; 6:7; 6:4;
24.08.2023 18:00:00 ŽU J.Zigo/M.Michalovič J.Gálik/P.Tabaček 6:3; 6:3;

Termín zápasov: 16.8.-23.8.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
18.08.2023 16:00:00 ŽU D.Soukup/P.Jarab J.Gálik/P.Tabaček 6:1; 6:4;
09.08.2023 16:00:00 ŽU F.Oravský/P.Duda J.Zigo/M.Michalovič 3:6; 4:6;

Termín zápasov: 24.8.-31.8.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
13.08.2023 16:00:00 ŽU J.Zigo/M.Michalovič D.Soukup/P.Jarab 6:2; 1:6; 2:6;
29.08.2023 15:30:00 Kayman J.Gálik/P.Tabaček F.Oravský/P.Duda 6:4; 6:4;

Tabuľka o titul

Por. Meno Zápasy Výhry Prehry Sety Gemy Body
1 D.Soukup/P.Jarab 3 3 0 6:2 44:29 6
2 J.Zigo/M.Michalovič 3 2 1 5:2 33:27 5
3 J.Gálik/P.Tabaček 3 1 2 2:4 23:32 2
4 F.Oravský/P.Duda 3 0 3 1:6 30:42 1




Štvorhra skupina o umiestnenie (stred)


Termín zápasov: 7.8.-15.8.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
22.08.2023 15:00:00 Kayman M.Faith/Kyrgios Žucha S.Hanzel/R.Uhlarik 5:7; 2:6;
A.Uherčiková/M.Morháčová I.Svoreň/J.Ďuriš

Termín zápasov: 16.8.-23.8.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
M.Faith/Kyrgios Žucha I.Svoreň/J.Ďuriš
05.09.2023 17:00:00 Kayman A.Uherčiková/M.Morháčová S.Hanzel/R.Uhlarik 6:2; 6:3;

Termín zápasov: 24.8.-31.8.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
A.Uherčiková/M.Morháčová M.Faith/Kyrgios Žucha
I.Svoreň/J.Ďuriš S.Hanzel/R.Uhlarik

Tabuľka o umiestnenie (sted)

Por. Meno Zápasy Výhry Prehry Sety Gemy Body
1 A.Uherčiková/M.Morháčová 1 1 0 2:0 12:5 2
2 S.Hanzel/R.Uhlarik 2 1 1 2:2 18:19 2
3 I.Svoreň/J.Ďuriš 0 0 0 0:0 0:0 0
4 M.Faith/Kyrgios Žucha 1 0 1 0:2 7:13 0




Štvorhra skupina o umiestnenie (útecha)


Termín zápasov: 7.8.-11.8.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
25.08.2023 18:00:00 ŽU S.Ahn/D.Ko D.Novák/P.Dunajovec 2:6; 6:3; 6:2;
29.08.2023 11:00:00 Kayman D.Dobšovič/T.Remenec J.Dúbravka/R.Lopušan 2:6; 2:6;
09.08.2023 13:00:00 Kayman J.Laurenčík/P.Laurenčík M.Vrábel/V.Vrábel 6:1; 7:6;

Termín zápasov: 12.8.-16.8.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
28.08.2023 18:00:00 ŽU S.Ahn/D.Ko M.Vrábel/V.Vrábel 6:1; 6:1;
D.Dobšovič/T.Remenec J.Laurenčík/P.Laurenčík
03.09.2023 17:00:00 ŽU J.Dúbravka/R.Lopušan D.Novák/P.Dunajovec 6:1; 4:6; 6:3;

Termín zápasov: 17.8.-21.8.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
J.Laurenčík/P.Laurenčík S.Ahn/D.Ko
D.Novák/P.Dunajovec D.Dobšovič/T.Remenec
13.08.2023 18:00:00 Kayman M.Vrábel/V.Vrábel J.Dúbravka/R.Lopušan 1:6; 0:6;

Termín zápasov: 22.8.-26.8.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
29.08.2023 17:00:00 RC D.Dobšovič/T.Remenec S.Ahn/D.Ko 4:6; 5:7;
D.Novák/P.Dunajovec M.Vrábel/V.Vrábel
J.Laurenčík/P.Laurenčík J.Dúbravka/R.Lopušan

Termín zápasov: 27.8.-31.8.2023

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
J.Laurenčík/P.Laurenčík D.Novák/P.Dunajovec
19.08.2023 9:00:00 Kayman S.Ahn/D.Ko J.Dúbravka/R.Lopušan 2:6; 3:6;
24.08.2023 9:00:00 Kayman D.Dobšovič/T.Remenec M.Vrábel/V.Vrábel 6:1; 5:7; 6:0;

Tabuľka o umiestnenie (útecha)

Por. Meno Zápasy Výhry Prehry Sety Gemy Body
1 J.Dúbravka/R.Lopušan 4 4 0 8:1 52:20 8
2 S.Ahn/D.Ko 4 3 1 6:3 44:34 6
3 J.Laurenčík/P.Laurenčík 1 1 0 2:0 13:7 2
4 D.Dobšovič/T.Remenec 3 1 2 2:5 30:33 2
5 D.Novák/P.Dunajovec 2 0 2 2:4 21:30 2
6 M.Vrábel/V.Vrábel 4 0 4 1:8 18:54 1


ŽLTA Štvorhra


Predkolo štvrťfinále 10.9.-17.9.2023
27.09.2023 12:00 , ŽU
M.Faith/Kyrgios Žucha
6 6 4
J.Dúbravka/R.Lopušan
3 7 6
, Bez boja
A.Uherčiková/M.Morháčová
D.Dobšovič/T.Remenec
25.09.2023 15:00, Kayman
S.Hanzel/R.Uhlarik
6 6
J.Laurenčík/P.Laurenčík
1 0
, Bez boja
I.Svoreň/J.Ďuriš
S.Ahn/D.Ko
Štvrťfinále 18.9.-28.9.2023
08.10.2023 12:00, ŽU
D.Soukup/P.Jarab
7 6 4
J.Dúbravka/R.Lopušan
5 7 6
11.10.2023 16:00, ŽU
F.Oravský/P.Duda
6 4
A.Uherčiková/M.Morháčová
7 6
02.10.2023 10:00, Kayman
J.Gálik/P.Tabaček
6 6 1
S.Hanzel/R.Uhlarik
3 7 6
04.10.2023 16:00, ŽU
J.Zigo/M.Michalovič
6 6
I.Svoreň/J.Ďuriš
2 3
Semifinále 29.9.-9.10.2023
20.10.2023 16:00, ŽU
J.Dúbravka/R.Lopušan
0 1
A.Uherčiková/M.Morháčová
6 6
18.10.2023 15:00, Kayman
S.Hanzel/R.Uhlarik
6 2
J.Zigo/M.Michalovič
7 6
Finále 10.10-21.10.2023
21.10.2023 11:00, TK
J.Zigo/M.Michalovič
3 6 6
A.Uherčiková/M.Morháčová
6 3 4

21.10. sa uskutoční finálový deň s vyhodnotením a bohatým cateringom, o mieste konania budeme ešte informovať