3.liga

Termín zápasov: 7.5.-18.5.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
26.05.2021 18:30 Digaňa Štefan Štefun Peter Koniar 6:0; 6:0;
Peter Mati Denis Cáder
08.05.2021 09:00 Kayman František Mlynarčík Roman Majtan 7:5; 6:1;
Miroslav Vrábel Tomáš Remenec

Termín zápasov: 19.5.-30.5.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
Štefan Štefun Denis Cáder
19.05.2021 10:00 Kayman Peter Koniar Roman Majtan 4:6; 1:6;
08.06.2021 10:00 Kayman Peter Mati Dušan Dobšovič 0:6; 1:6;
27.05.2021 13:00 Kayman František Mlynarčík Tomáš Remenec 4:6; 1:6;

Termín zápasov: 31.5.-11.6.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
08.06.2021 17:00 ŽU/RC Štefan Štefun Tomáš Remenec 6:7; 6:7;
Dušan Dobšovič Miroslav Vrábel
16.06.2021 16:30 Kayman Denis Cáder František Mlynarčík 1:6; 0:6;
11.08.2021 19:00 Rosinská Peter Koniar Peter Mati 3:6; 4:6;

Termín zápasov: 12.6.-23.6.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
Miroslav Vrábel František Mlynarčík
29.06.2021 19:00 Kayman Tomáš Remenec Peter Mati 6:0; 6:0;
03.07.2021 10:00 Rosinská Dušan Dobšovič Peter Koniar 6:2; 6:0;
Roman Majtan Denis Cáder

Termín zápasov: 24.6.-5.7.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
03.07.2021 09:00 Rosinská Štefan Štefun Roman Majtan 7:6; 6:7; 0:6;
04.09.2021 09:00 Rosinská Denis Cáder Dušan Dobšovič 4:6; 1:6;
28.06.2021 15:00 Kayman Peter Koniar Tomáš Remenec 1:6; 2:6;
Peter Mati Miroslav Vrábel

Termín zápasov: 6.7.-17.7.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
12.09.2021 17:00 Rosinská Štefan Štefun Dušan Dobšovič 6:2; 7:6;
12.06.2021 10:00 Kayman Roman Majtan Tomáš Remenec 3:6; 5:7;
Denis Cáder Miroslav Vrábel
07.07.2021 19:30 Kayman Peter Mati František Mlynarčík 0:6; 0:6;

Termín zápasov: 18.7.-29.7.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
19.07.2021 17:00 Rosinská Štefan Štefun František Mlynarčík 1:6; 6:4; 3:6;
Miroslav Vrábel Peter Koniar
04.06.2021 17:00 Kayman Tomáš Remenec Denis Cáder 6:2; 6:0;
25.06.2021 09:30 Kayman Dušan Dobšovič Roman Majtan 6:2; 7:5;

Termín zápasov: 30.7.-10.8.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
Štefan Štefun Miroslav Vrábel
Dušan Dobšovič František Mlynarčík
10.06.2021 09:30 Kayman Roman Majtan Peter Mati 6:2; 6:1;
Denis Cáder Peter Koniar

Termín zápasov: 11.8.-22.8.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
21.07.2021 19:30 Rosinská Štefan Štefun Peter Mati 6:0; 6:0;
František Mlynarčík Peter Koniar
Miroslav Vrábel Roman Majtan
12.09.2021 11:00 Rosinská Tomáš Remenec Dušan Dobšovič 6:1; 7:6;



Tabuľka

Por. Meno Zápasy Výhry Prehry Sety Gemy Body
1 Tomáš Remenec 7 7 0 14:0 88:37 21
2 Dušan Dobšovič 6 4 2 8:4 64:41 12
3 František Mlynarčík 5 4 1 8:3 58:29 11
4 Štefan Štefun 6 3 3 8:6 72:57 11
5 Roman Majtan 6 3 3 6:7 64:60 8
6 Peter Mati 6 1 5 2:10 16:67 3
7 Miroslav Vrábel 0 0 0 0:0 0:0 0
8 Denis Cáder 3 0 3 0:6 8:36 0
9 Peter Koniar 5 0 5 0:10 17:60 0

*Miroslav Vrábel odstúpil, jeho zápasy boli anulované



ŽLTA Challenger 3.Liga


Štvrťfinále
20.09.2021 12:00, Rosinská
Tomáš Remenec
6 6
Peter Koniar
3 0
15.09.2021 15:00, Rosinská
Štefan Štefun
6 6
Roman Majtan
2 3
,
František Mlynarčík
Peter Mati
,
Dušan Dobšovič
Denis Cáder
Semifinále
,
Tomáš Remenec
Štefan Štefun
,
Finále
,