45+

Termín zápasov: 7.5.-15.5.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
08.05.2021 17:00 Kayman Jozef Gíret Róbert Lopušan 1:6; 3:6;
27.05.2021 17:00 Rosinská Ivan Svoreň Dušan Dobšovič 6:1; 6:2;
14.05.2021 13:00 Kayman Michal Faith Jaroslav Duriš 6:2; 6:0;
08.05.2021 11:00 Kayman Vladimír Bačinský Peter Jarab 2:6; 1:6;
12.05.2021 09:00 Kayman Dušan Trnovský Bohdan Iljaško 6:4; 1:6; 7:6;
Igor Laš Peter Fulep

Termín zápasov: 16.5.-24.5.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
11.06.2021 10:00 Kayman Jozef Gíret Dušan Dobšovič 6:3; 6:0;
25.05.2021 17:00 Kayman Róbert Lopušan Jaroslav Duriš 6:2; 6:1;
26.06.2021 14:00 Kayman Ivan Svoreň Peter Jarab 3:6; 0:6;
21.05.2021 09:00 Kayman Michal Faith Bohdan Iljaško 6:2; 3:6; 1:6;
24.05.2021 17:00 Kayman Vladimír Bačinský Peter Fulep 6:3; 6:1;
Dušan Trnovský Igor Laš

Termín zápasov: 25.5.-2.6.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
01.07.2021 15:00 Kayman Jozef Gíret Jaroslav Duriš 6:2; 6:4;
05.06.2021 10:00 Kayman Dušan Dobšovič Peter Jarab 0:6; 0:6;
13.06.2021 17:00 Kayman Róbert Lopušan Bohdan Iljaško 6:4; 7:6;
03.06.2021 17:00 TK ZA Ivan Svoreň Peter Fulep 4:6; 1:6;
Michal Faith Igor Laš
02.06.2021 08:30 Kayman Vladimír Bačinský Dušan Trnovský 3:6; 7:6; 0:6;

Termín zápasov: 3.6.-11.6.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
13.07.2021 09:30 Kayman Jozef Gíret Michal Faith 6:4; 5:7; 1:6;
17.06.2021 18:00 Rosinská Vladimír Bačinský Ivan Svoreň 6:0; 4:6; 6:2;
22.06.2021 19:00 Kayman Dušan Trnovský Róbert Lopušan 1:6; 5:7;
Igor Laš Dušan Dobšovič
27.05.2021 17:00 TK ZA Peter Fulep Jaroslav Duriš 6:0; 6:1;
09.06.2021 09:00 Kayman Bohdan Iljaško Peter Jarab 6:3; 4:6; 6:3;

Termín zápasov: 12.6.-20.6.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
Jozef Gíret Igor Laš
19.07.2021 17:00 TK ZA Peter Fulep Dušan Trnovský 6:4; 6:0;
23.06.2021 08:30 Kayman Bohdan Iljaško Vladimír Bačinský 6:1; 6:1;
18.07.2021 10:00 Kayman Peter Jarab Michal Faith 6:2; 3:6; 3:6;
11.06.2021 19:00 Kayman Jaroslav Duriš Ivan Svoreň 1:6; 6:4; 2:6;
29.06.2021 19:00 Kayman Dušan Dobšovič Róbert Lopušan 0:6; 3:6;

Termín zápasov: 21.6.-29.6.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
12.09.2021 14:30 Kayman Jozef Gíret Peter Jarab 7:6; 3:6; 3:6;
30.06.2021 08:30 Kayman Jaroslav Duriš Bohdan Iljaško 3:6; 2:6;
03.08.2021 17:00 Kayman Dušan Dobšovič Peter Fulep 2:6; 0:6;
Róbert Lopušan Igor Laš
Ivan Svoreň Dušan Trnovský
16.07.2021 08:30 Kayman Michal Faith Vladimír Bačinský 6:3; 6:1;

Termín zápasov: 30.6.-8.7.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
13.08.2021 19:00 Kayman Jozef Gíret Ivan Svoreň 6:2; 3:6; 6:2;
02.09.2021 15:00 Kayman Michal Faith Róbert Lopušan 2:6; 2:6;
23.07.2021 18:30 Rosinská Vladimír Bačinský Dušan Dobšovič 6:0; 6:0;
05.09.2021 17:00 Kayman Dušan Trnovský Jaroslav Duriš 6:3; 6:0;
Igor Laš Peter Jarab
13.07.2021 17:00 Kayman Peter Fulep Bohdan Iljaško 1:6; 3:6;

Termín zápasov: 9.7.-17.7.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
03.09.2021 13:00 Kayman Jozef Gíret Dušan Trnovský 3:6; 6:2; 2:6;
Igor Laš Vladimír Bačinský
29.07.2021 17:00 TK ZA Peter Fulep Michal Faith 4:6; 4:6;
05.09.2021 09:00 Kayman Bohdan Iljaško Ivan Svoreň 6:3; 6:3;
10.07.2021 18:00 Kayman Peter Jarab Róbert Lopušan 1:6; 3:6;
20.08.2021 10:00 Rosinská Jaroslav Duriš Dušan Dobšovič 6:4; 3:6; 6:4;

Termín zápasov: 18.7.-26.7.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
08.06.2021 18:00 Kayman Jozef Gíret Peter Fulep 6:3; 6:2;
Bohdan Iljaško Igor Laš
06.07.2021 17:00 Kayman Peter Jarab Dušan Trnovský 7:5; 6:4;
10.09.2021 08:30 Kayman Jaroslav Duriš Vladimír Bačinský 1:6; 2:6;
16.08.2021 14:00 Kayman Dušan Dobšovič Michal Faith 2:6; 1:6;
04.08.2021 18:30 Kayman Róbert Lopušan Ivan Svoreň 6:2; 6:2;

Termín zápasov: 27.7.-4.8.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
20.07.2021 08:30 Kayman Jozef Gíret Bohdan Iljaško 1:6; 2:6;
15.06.2021 17:00 Kayman Peter Jarab Peter Fulep 6:3; 6:4;
Jaroslav Duriš Igor Laš
25.08.2021 10:00 ŽU Dušan Dobšovič Dušan Trnovský 0:6; 4:6;
Róbert Lopušan Vladimír Bačinský
03.09.2021 11:30 Kayman Ivan Svoreň Michal Faith 3:6; 0:6;

Termín zápasov: 5.8.-13.8.2021

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
07.09.2021 16:30 Kayman Jozef Gíret Vladimír Bačinský 4:6; 1:6;
09.09.2021 10:00 Kayman Dušan Trnovský Michal Faith 0:6; 7:6; 6:3;
Igor Laš Ivan Svoreň
17.08.2021 17:00 Kayman Peter Fulep Róbert Lopušan 1:6; 1:6;
29.07.2021 08:30 Kayman Bohdan Iljaško Dušan Dobšovič 6:1; 6:1;
23.08.2021 18:00 Kayman Peter Jarab Jaroslav Duriš 6:3; 6:0;



Tabuľka

Por. Meno Zápasy Výhry Prehry Sety Gemy Body
1 Róbert Lopušan 9 9 0 18:0 110:40 27
2 Bohdan Iljaško 10 8 2 17:6 128:71 23
3 Peter Jarab 10 7 3 16:7 119:80 22
4 Michal Faith 10 7 3 16:8 120:83 21
5 Vladimír Bačinský 9 5 4 11:9 83:74 15
6 Dušan Trnovský 9 6 3 12:10 102:97 14
7 Jozef Gíret 10 4 6 11:13 99:109 14
8 Peter Fulep 10 4 6 8:12 78:84 12
9 Ivan Svoreň 9 2 7 6:15 67:103 7
10 Jaroslav Duriš 10 1 9 3:19 50:126 3
11 Dušan Dobšovič 10 0 10 1:20 34:123 1
12 Igor Laš 0 0 0 0:0 0:0 0

*Igor Laš odstúpil, jeho zápasy boli anulované



ŽLTA 250 45+


Predkolo štvrťfinále
16.09.2021 17:00 , TK ZA
Peter Fulep
6 6
Ivan Svoreň
3 1
, Bez boja
Vladimír Bačinský
Igor Laš
,
Dušan Trnovský
Dušan Dobšovič
20.09.2021 17:00, Kayman
Jozef Gíret
6 6
Jaroslav Duriš
1 1
Štvrťfinále
20.09.2021 17:00, TK
Róbert Lopušan
6 6
Peter Fulep
1 1
22.09.2021 16:00, Kayman
Michal Faith
6 6
Vladimír Bačinský
0 1
,
Peter Jarab
,
Bohdan Iljaško
Jozef Gíret
Semifinále
,
Róbert Lopušan
Michal Faith
,
Finále
,