1.liga

Termín zápasov: 11.4.-19.4.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
Jozef Gíret Daniel Novák
18.05.2022 09:30 Kayman Jakub Papuča Branislav Kubala 4:6; 4:6;
21.06.2022 17:00 Kayman Jozef Rybár Juraj Bielik 6:2; 6:7; 3:6;
Matej Bezdeda Mário Šujanský
01.05.2022 14:00 Kayman Maroš Mičiak Peter Jarab 7:6; 6:1;
26.04.2022 15:00 Kayman Kristína Kubalová Ján Čaplovič 7:6; 7:6;

Termín zápasov: 20.4.-28.4.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
26.05.2022 18:00 Kayman Jozef Gíret Roman Simonides 6:1; 4:6; 6:2;
02.05.2022 15:30 Kayman Peter Jarab Kristína Kubalová 1:6; 0:6;
09.05.2022 17:00 RC Mário Šujanský Maroš Mičiak 4:6; 2:6;
Juraj Bielik Matej Bezdeda
28.04.2022 18:00 Kayman Branislav Kubala Jozef Rybár 1:6; 3:6;
Daniel Novák Jakub Papuča

Termín zápasov: 29.4.-7.5.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
Jozef Gíret Matej Bezdeda
22.05.2022 15:00 Kayman Maroš Mičiak Jozef Rybár 5:7; 3:6;
Kristína Kubalová Jakub Papuča
17.08.2022 16:30 ŽU Roman Simonides Branislav Kubala 3:6; 3:6;
19.05.2022 16:00 Kayman Ján Čaplovič Juraj Bielik 6:4; 3:6; 2:6;
20.08.2022 10:00 Kayman Peter Jarab Mário Šujanský 6:1; 6:2;

Termín zápasov: 8.5.-16.5.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
25.08.2022 14:00 Kayman Jozef Gíret Mário Šujanský 6:2; 6:1;
06.08.2022 11:00 Kayman Juraj Bielik Peter Jarab 4:6; 3:6;
07.06.2022 15:30 RC Branislav Kubala Ján Čaplovič 7:6; 1:6; 6:4;
Daniel Novák Roman Simonides
04.09.2022 09:00 Kayman Jozef Rybár Kristína Kubalová 6:4; 6:1;
Matej Bezdeda Maroš Mičiak

Termín zápasov: 17.5.-25.5.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
14.05.2022 16:00 Kayman Jozef Gíret Peter Jarab 2:6; 2:6;
28.08.2022 13:00 ŽU Mário Šujanský Ján Čaplovič 3:6; 3:6; 6:3;
14.06.2022 19:00 Kayman Juraj Bielik Roman Simonides 7:6; 6:0;
Daniel Novák Kristína Kubalová
14.05.2022 13:30 Kayman Jakub Papuča Maroš Mičiak 2:6; 5:7;
Jozef Rybár Matej Bezdeda

Termín zápasov: 26.5.-3.6.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
03.09.2022 09:30 Kayman Roman Simonides Kristína Kubalová 1:6; 4:6;
03.06.2022 17:00 Kayman Ján Čaplovič Maroš Mičiak 7:5; 2:6; 6:3;
Peter Jarab Matej Bezdeda
19.08.2022 17:00 Kayman Mário Šujanský Jozef Rybár 0:6; 2:6;
30.07.2022 09:00 Kayman Juraj Bielik Jakub Papuča 6:2; 6:1;
Branislav Kubala Daniel Novák

Termín zápasov: 4.6.-12.6.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
30.05.2022 16:00 Kayman Jozef Gíret Ján Čaplovič 4:6; 5:7;
05.08.2022 18:00 Kayman Peter Jarab Roman Simonides 6:0; 6:1;
26.08.2022 08:30 Kayman Juraj Bielik Kristína Kubalová 4:6; 3:6;
05.05.2022 10:00 Kayman Branislav Kubala Maroš Mičiak 4:6; 7:6; 3:6;
Daniel Novák Matej Bezdeda
02.08.2022 18:00 RC Jakub Papuča Jozef Rybár 1:6; 1:6;

Termín zápasov: 13.6.-21.6.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
13.07.2022 17:00 Kayman Jozef Gíret Juraj Bielik 1:6; 3:6;
07.07.2022 17:00 RC Branislav Kubala Mário Šujanský 6:2; 6:2;
Daniel Novák Peter Jarab
29.05.2022 15:30 Kayman Jakub Papuča Ján Čaplovič 1:6; 4:6;
31.05.2022 18:00 Kayman Jozef Rybár Roman Simonides 6:1; 6:1;
27.07.2022 16:45 RC Maroš Mičiak Kristína Kubalová 3:6; 6:4; 3:6;

Termín zápasov: 22.6.-30.6.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
30.08.2022 15:30 Kayman Jozef Gíret Maroš Mičiak 0:6; 2:6;
Kristína Kubalová Matej Bezdeda
10.08.2022 18:00 Kayman Roman Simonides Jakub Papuča 6:1; 6:0;
Ján Čaplovič Daniel Novák
28.05.2022 11:30 Kayman Peter Jarab Branislav Kubala 7:6; 6:4;
11.05.2022 17:00 Kayman Mário Šujanský Juraj Bielik 3:6; 3:6;

Termín zápasov: 1.7.-9.7.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
03.06.2022 17:00 Kayman Jozef Gíret Jozef Rybár 0:6; 2:6;
Matej Bezdeda Jakub Papuča
Maroš Mičiak Daniel Novák
03.09.2022 08:00 Kayman Kristína Kubalová Branislav Kubala 7:6; 6:4;
27.07.2022 17:00 Kayman Roman Simonides Mário Šujanský 6:1; 7:5;
Ján Čaplovič Peter Jarab

Termín zápasov: 10.7.-18.7.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
12.05.2022 15:30 Kayman Jozef Gíret Kristína Kubalová 0:6; 2:6;
Roman Simonides Matej Bezdeda
Ján Čaplovič Jozef Rybár
Peter Jarab Jakub Papuča
Mário Šujanský Daniel Novák
24.08.2022 08:30 Kayman Juraj Bielik Branislav Kubala 2:6; 6:2; 6:0;

Termín zápasov: 19.7.-27.7.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
19.08.2022 18:00 Kayman Jozef Gíret Branislav Kubala 4:6; 3:6;
Daniel Novák Juraj Bielik
Jakub Papuča Mário Šujanský
03.09.2022 15:00 Kayman Jozef Rybár Peter Jarab 6:2; 3:6; 7:6;
Matej Bezdeda Ján Čaplovič
Maroš Mičiak Roman Simonides

Termín zápasov: 28.7.-5.8.2022

Dátum Miesto Hráč 1 Hráč 2 Výsledok
09.08.2022 18:00 Kayman Jozef Gíret Jakub Papuča 6:3; 6:3;
Jozef Rybár Daniel Novák
Matej Bezdeda Branislav Kubala
29.08.2022 09:00 Kayman Maroš Mičiak Juraj Bielik 6:4; 7:5;
30.08.2022 15:30 RC Kristína Kubalová Mário Šujanský 6:2; 6:2;
01.06.2022 16:00 Kayman Roman Simonides Ján Čaplovič 6:2; 2:6; 2:6;



Tabuľka

Por. Meno Zápasy Výhry Prehry Sety Gemy Body
1 Jozef Rybár 9 8 1 17:3 116:54 24
2 Kristína Kubalová 9 8 1 16:3 108:65 23
3 Maroš Mičiak 9 6 3 14:7 115:89 19
4 Juraj Bielik 10 7 3 14:9 117:90 18
5 Peter Jarab 8 5 3 11:6 83:66 16
6 Branislav Kubala 10 5 5 12:11 108:111 16
7 Ján Čaplovič 8 5 3 12:8 108:94 15
8 Jozef Gíret 10 3 7 6:15 70:103 8
9 Roman Simonides 9 2 7 6:14 64:98 8
10 Daniel Novák 0 0 0 0:0 0:0 0
11 Matej Bezdeda 0 0 0 0:0 0:0 0
12 Jakub Papuča 7 0 7 0:14 32:85 0
13 Mário Šujanský 9 0 9 0:18 46:112 0

*Matej Bezdeda odstúpil, jeho zápasy boli anulované

*Daniel Novák odstúpil, jeho zápasy boli anulované



ŽLTA 500 1.Liga


Predkolo štvrťfinále 5.9.-14.9.2022
16.09.2022 15:00 , Kayman
Jozef Gíret
6 4 6
Roman Simonides
2 6 1
, Bez boja
Peter Jarab
Daniel Novák
12.09.2022 15:00, Kayman
Branislav Kubala
6 7
Mário Šujanský
1 5
,
Ján Čaplovič
Jakub Papuča
Štvrťfinále 15.9.-24.9.2022
,
Jozef Rybár
Jozef Gíret
,
Juraj Bielik
Peter Jarab
,
Maroš Mičiak
Branislav Kubala
,
Kristína Kubalová
Semifinále 25.9.-4.10.2022
,
,
Finále 5.10-15.10.2022
,

15.10. sa v Kayman klube uskutoční finálový deň s vyhodnotením a bohatým cateringom